17.07.202012:35

Eile toimus Võrumaa rannavõrkpalli karikavõistluste meespaaride neljas ehk eelviimane etapp, millest võttis osa kuus võistkonda. 

Alagruppide võitjad pääsesid otse poolfinaali, teised-kolmandad mängisid omavahel risti läbi selgitamaks ülejäänud poolfinalistid. Esimese alagrupi võitsid Tõnu Leemet ja Reimo Alas, neile järgnesid Jarek Jänes ja Sander Punamäe ning Priit Tigane ja Lauri Lehiste. Teise alagrupi võitsid Sten Maask ja Janno Järvpõld, järgnesid Henry Maask ja Aleks Mõttus ning Mart Mandel ja Raiko Aste.

Veerandfinaalides läksid vastamisi Jänes ja Punamäe ning Mandel ja Aste, samuti Maask ja Mõttus ning Tigane ja Lehiste. Nendest väljusid võitjatena Jänes ja Punamäe ning Maask ja Mõttus.

Poolfinaalis alistasid Leemet ja Alas 2:0 tulemusega paari Maask ja Mõttus, Jänes ja Punamäe olid 2:1 resultaadiga paremad duost Maask ja Järvpõld.

Viienda koha mängus olid edukamad Tigane ja Lehiste, võttes 2:1 võidu. Kolmanda koha kohtumises suutsid paremat mängu näidata Maask ja Mõttus, tasuks kolmas koht. Finaali võitlusliku vastasseisu pöörasid enda kasuks Jänes ja Punamäe, saades sellega algrupi kaotuse eest magusa revanši.

Üldkokkuvõttes on endiselt kindlad liidrid Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne (70 punkti), kes on sisuliselt üldvõidu juba kindlustanud, kuna lähimad jälitajad kaotavad 24 ja enama punktiga ning maksimaalselt on mängus veel 25 punkti. Küll on teise ja kolmanda koha osas kõik veel lahtine ning otsustavaks saab viimane etapp. Meespaaride viimane etapp toimub Tamula rannas 23. juulil kell 18. 

 

Meeste neljanda etapi paremusjärjestus:

1.Jarek Jänes – Sander Punamäe
2. Tõnu Leemet – Reimo Alas
3. Henry Maask – Aleks Mõttus
4. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Priit Tigane – Lauri Lehiste
6. Mart Mandel – Raiko Aste

 

Kommenteeri uudist

Võrumaa rannavõrkpalli karikasarjas toimus meespaaride eelviimane etapp