29.06.201812:50
(Foto: Võrumaa Spordiliit)

Eile toimus Tamula rannas Coop Maksimarket Võrumaa rannavõrkpalli karikavõistluste teine etapp, kui võistlustules oli 5 nais- ja 11 meespaari. Naised mängisid viieses alagrupis kõik omavahel läbi ja mehed jaotati kahe-miinuse-süsteemi tabelisse.

Naistest Võitsid kõik mängud geimigi loovutamata Reet Alas ja Kadri Leiten. Neile järgnesid teiseks tulnud Brita Saare ja Hanna-Liisa Ilves ühe kaotusega, kolmanda koha saavutanud Kätlin Käpa ja Laura Kaur. Neljandale kohale platseerusid Triin Ojasoo ja Mariann Toots ning viiendale Maarja Tamra ja Annabel Huik. Üldkokkuvõttes on pärast kaht etappi esikohal Saare ja Ilves ning teisel kohal Ojasoo ja Toots.

Meeste turniirist osavõtt oli üle aastate taaskord piisavalt suur, et mängida miinussüsteemis. Plussringist mängisid end poolfinaali Ivo Taul ja Janno Jõela ning Sten Maask ja Janno Järvpõld. Miinusringist jõudsid nelja parema hulka Jarek Jänes ja Gris Kallas ning Helger Hääl ja Johann Olaf Lääne. Veerandfinaali jäid seekord pidama Priit Tigane ja Lauri Lehiste ning Randy Suurmann ja Taavi Ruuspõld. Poolfinaalis alistasid Taul ja Jõela 2:0 Jänese ja Kallase ning Hääl ja Lääne sama tulemusega paari Maask-Järvpõld.

Kolmanda koha mängus saatis edu Jänest ja Kallast, neljanda kohaga pidid seekord leppima Maask ja Järvpõld. Finaal kujunes tuliseks, kui Taul ja Jõela suutsid 2:1 tulemsuega võita Häält ja Läänet. Üldkokkuvõttes on pärast teist etappi sarja liidrid Jänes ja Kallas, kellele järgnevad Tigane ja  Lehiste. Pildigalerii on nähtav SIIN

Järgmine etapp toimub kolmapäeval, 4. juulil, kui liivale tulevad ainult mehed. Naiste kolmas etapp toimub 12. juulil, siis toimub ka meeste neljas etapp ja saab alguse kolmest etapist koosnev noorte karikasari.