20.06.201914:35

Eile toimus Tamula rannas Võrumaa rannavõrkpalli karikavõistluste meeste kolmas etapp, kuhu oli kogunenud üheksa paari, kes jaotati miinussüsteemiga tabelisse reitingu alusel.

Plussringist mängisid end poolfinaali Siim Tammearu ja Markus Veltson ning Sten Maask ja Janno Järvpõld, miinusringist tulid neile vastu vastavalt Gris Kallas ja Jarek Jänes ning Tanel Peelo ja Harry Lusbo. Kõige napimalt jäid poolfinaalist välja kaks eelmist etappi võitnud Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne, kes kaotasid Kallasele ja Jänesele ning Mart Mandel ja Raiko Aste, kes jäid võitluslikus mängus alla Peelole ja Lusbole.

Poolfinaalidest väljusid võitjatena Tammearu ja Veltson ning Maask ja Järvpõld. Kolmanda koha mängus alistasid Kallas ja Jänes Peelo ja Lusbo. Finaali esimese geimi võitsid kindlalt Tammearu ja Veltson, teises jäid peale Maask ja Järvpõld ning sama suudeti ka kolmandas. Sellega läks kolmanda etapi esikoht paarile Maask ja Järvpõld. Meestel toimuvad ülejäänud karikaetapid senise kolmapäeva asemel neljapäeval. 

Üldkokkuvõttes hoiavad Meilus ja Lääne 62 punktiga esikohta, neile järgnevad 58 punktiga Kallas ja Jänes ning 41 punktiga Priit Tigane ja Lauri Lehiste. Võrumaa rannavõrkpalli karikavõistlused lähevad puhkusele, naastes 1. juulil naiste karikasarja teise etapiga ja noorte etapiga. Mehed jätkavad juuli keskel.

 

Meeste kolmanda etapi lõplik paremusjärjestus:

1. Sten Maask - Janno Järvpõld
2. Markus Veltson - Siim Tammearu
3. Gris Kallas - Jarek Jänes
4. Tanel Peelo - Harry Lusbo
5. Steven Meilus - Johann Olaf Lääne
5. Mart Mandel - Raiko Aste
7. Tarvo Täht - Kajar Kivioja
7. Kevin Põldsaar - Sander Kronberg
9. Priit Tigane - Lauri Lehiste

 

Kommenteeri uudist

Võrumaa karikavõistluste kolmandal etapil osales üheksa meespaari