06.06.201913:00

Eile leidis Tamula rannas aset sellesuvine esimene  Võrumaa rannavõrkpalli karikavõistluste etapp, kui võistlustules olid mehed. Osalejad loositi kahte neljasesse alagruppi.

Esimese alagrupi läbisid puhaste paberitega Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus, teisena said alagrupist edasi Priit Tigane ja Lauri Lehiste, alagruppi jäid seekord pidama Sten Maask ja Henry Maask ning Mart Mandel ja Raiko Aste. Teise alagrupi võitsid Gris Kallas ja Jarek Jänes, neile järgnesid Martin Pekka ja Henrich Tuvik. Alagrupist ei pääsenud edasi Harry Lusbo ja Markus Peetrisoo ning Oscar Hoole ja Mattias Saarme.

Poolfinaalis võitsid Kallas ja Jänes 2:0 tulemusega Tigase ja Lehiste ning Lääne ja Meilus 2:0 Pekka ja Tuviku. Kolmanda koha mängus alistasid Pekka ja Tuvik 2:0 resultaadiga Tigase ja Lehiste.

Kui Kallas ja Jänes kallutasid finaali esimese geimi 15:13 tulemusega enda kasuks, siis teises geimis suutsid sama Lääne ja Meilus. Kolmandas geimis, mis mängiti 11 punktini, suutsid seekord oma paremuse peale suruda Lääne ja Meilus, võttes 11:5 tulemusega etapivõidu. Järgmine meeste etapp toimub 12. juunil. 10. juunil saavad end proovile panna noored ja siis alustavad ka naised oma esimese etapiga. 

 

Meeste esimese etapi lõplik paremusjärjestus:

1. Steven Meilus - Johann Olaf Lääne
2. Jarek Jänes - Gris Kallas
3. Martin Pekka - Henrich Tuvik
4. Lauri Lehiste - Priit Tigane
5. Henry Maask - Sten Maask
5. Harry Lusbo - Markus Peetrisoo
7. Mart Mandel - Raiko Aste
7. Mattias Saarme - Oscar Hoole

 

Kommenteeri uudist

Võrumaa karikavõistluste avaetapil mängis 8 meespaari