22.06.201812:05
(Foto: Võrumaa Spordiliit)

Eile leidis Tamula rannas aset sellesuvine esimene Coop Maksimarket Võrumaa rannavõrkpalli karikavõistluste etapp, kui võistlustules olid mehed ja naised. Olenemata heitlikust ilmast oli kohale tulnud 8 mees- ja 4 naispaari.

Mehed jaotati kahte neljasesse alagruppi, naised mängisid kõik omavahel läbi. Naisteturniiril võitsid kõik mängud ja saavutasid esikoha Anett Hollas-Salme Adeele Hollas. Teise kohaga pidid seekord leppima Hanna-Liisa Ilves-Brita Saare. Triin Ojasoo-Mariann Toots tulid ühe võiduga kolmandaks ja võiduta jäänud Maarja Tamra-Annabel Huik neljandaks.

Meesteturniiril jõudsid esimesest alagrupist poolfinaali Henry Maask-Sten Maask ja Martin Lukka-Rasmus Rohumets ning teisest alagrupist Johann Olaf Lääne-Steven Meilus ja Jarek Jänes-Gris Kallas. Alagruppi pidama jäänud Lauri Lehiste-Priit Tigane ja Meris Pärna-Meelis Pärna saavutasid viienda ning Mart Mandel-Karl Kokka ja Kajar Kivioja-Helger Hääl seitsmenda koha. Tasavägistest poolfinaalidest, kus kohtusid Jänes-Kallas ja Maask-Maask ning Lääne-Meilus ja Lukka-Rohumets, väljusid võitjatena Jänes-Kallas ja Lukka Rohumets. Kolmanda koha saavutasid Maask-Maask. Sarnaselt poolfinaalile 0:1 kaotusseisu jäänud Jänes-Kallas suutsid ka finaalis raskest seisust välja tulla ja võiduni jõuda, millega võeti avaetapi esikoht. 

Naiste ja meeste teine etapp toimub Tamula rannas järgmisel neljapäeval, 28. juunil. 

(Foto: Võrumaa Spordiliit)

Kommenteeri uudist

Võrumaa karikavõistluste avaetapil mängis 8 mees- ja 4 naispaari