Esindajate kontaktid 2020:

NAISED:

No.

Võistkonna nimi:

Esindaja Ees -ja Perekonnanimi:

Telefon:

E-mail:

Kodusaali nimi ja aadress:

1 VK Kramp N2 Miia Kraun 5241640 miiakraun@gmail.com Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23
2 SK Tats Kaisa Kirikal 53494331 kaisa.kirikal@hotmail.com Kiili SH(Kooli 2, Kiili); Jüri SH (Laste 3)
3 Sparta Helen Kalju 56697415 helenkalju@gmail.com Spordiklubi Sparta, Pärnu mnt 139C
4 Gerardo's Toys/Neemeco Kädi Böckler 55656712 kadibockler@gmail.com Tallinna 32. keskkool, Kiili 10
5 VK Kramp N1  Gerli Pristavka  53542392 VKkrampn1@gmail.com  Tallinna Heleni Kool (Ehte 7)/Ehte Humanitaargümnaasium (Ehte 9)
6 Server Marilin Tilkson 51982790 marilintilkson@gmail.com Nord Cramo spordihoone, Tervise 21
7 VK Retro Gisela Toomesoo 5286065 giselatoomesoo@gmail.com Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24
8 VK Kramp N3 Anna Sooniste 53012306 anna.sooniste@gmail.com Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23, Tallinn

MEHED

       
No. Võistkonna nimi: Esindaja Ees -ja Perekonnanimi: Telefon: E-mail: Kodusaali nimi ja aadress:
1 VK DEK Evgeny Zharankov 56688821 dek.company.z@gmail.com Metallist (Peterburi tee 53)
2 Lotustimber/Neemeco Kädi Böckler 55656712 kadibockler@gmail.com Tallinna 32. KK, Kiili 10
3 Coolbet/Neemeco Kädi Böckler 55656712 kadibockler@gmail.com Tallinna 32. kk, Kiili 10
4 Liider/Rae vald Kristjan Lepist 53 473 556 kristjan.lepist@gmail.com Jüri Spordihall, Laste 3
5 Valts Martin Lauri 53675140 martinlauri1990@gmail.com Sõle Spordikeskus, Sõle 40A
6 EstNor/Kiili Andres Kärner 56801664 andres.karner@ee.abb.com Kiili spordihall, Kooli 2, Kiili
7 TalTech / Wilsons Eduard Ševtšenko 55655085 eduard.sevtsenko@gmail.com Kuristiku gümnaasium (Kärberi 9), Vikerlase gümnaasium (Vikerlase 16)
8 Selver Tallinn Aleksandr  Nikita Stog 37256660940 stognikita@gmail.com Play Arena, Punane 6
9 Plaan B Taavi Mängel 53464171 taavi08@hotmail.com Tallinna Tööstushariduskeskus, Sõpruse puiestee 182
10 VK Kramp M2 Egon Vaiksaar 37 258 116 280 vaiksaar.egon@gmail.com Tallinna Heleni Kool, Ehte 7
11 RETRO1 Marko Kuusk 53627644 marko.kuusk@gmail.com Audentes, Tondi 84
12 RETRO2 Marko Kuusk 53627644 marko.kuusk@gmail.com Audentes, Tondi 84

 

NAISED  
No. Võistkonna nimi:  
1 VK Kramp N2 Gerda Rohi, Jane Leppmets, Kelli Välba, Krislin Heinsoo, Kristel Källe, Maria Haas, Merike Aifa, Miia Kraun, Nele Aruvee, Olga Bõstrova, Teele Toomjõe
2 SK Tats Kaili Laanemets, Triinu Lamp, Brittany Tool, Hanna Liisa Hanga, Tuuli Loho, Mia Marta Olonen, Hannah Rosenfeld, Kärt Tepper, Lisandra Pekkenen, Merilin Parts, Triin Hiiekivi, Eliisa Suurväli, Liisi Laus, Saskia Leht, Astrid Bogdanov, Carmen Tiffany Tuisk
3 Sparta Helen Kalju, Mari Peeters, Anett Karjamaa, Kristiina Tõkke, Annika Loper, Kristel Siht, Tatjana Latõševa, Erle Laak-Sepp, Regina Rähmonen, Hegi Mark, Janet Lõbus
4 Gerardo's Toys/Neemeco Kädi Böckler, Anna-Liisa Peetmaa, Marta Nelis, Gerli Toomela, Liina Luhar, Kristiina Pullerits, Keiu Kasch, Kelly Siil, Annika Loomus, Kerli Onno, Gerli Enula, Lidia Lellsaar, Gertrud Alatare, treener: Aleksei Povjakel
5 VK Kramp N1  Ingrit Lang, Anna Kattel, Egle Pesti, Merilyn Jõearu, Mirje Roasto, Tiina Veider, Merli Suu, Maret Kuuse, Gerli Pristavka, Kerda Kaur, Rebeka Solveig Veltson, Kris Härsing
6 Server Jaanika Jelistratov, Grete Adler, Grete Saarniit, Kristi Villsaar, Siret Linnas, Kärt Peetrimäe, Liana Lemkov, Marit Winrow, Kristiin Valdre, Angela Poolakese, Marilin Tilkson
7 VK Retro Marianne Agu, Maarja Kapsi, Merju Songe, Kristiina Abel, Annika Kouru, Kristel Tamm, Eveli Paalberg, Lenne Lahtvee, Maarja Laane, Kirsti Toomemets
8 VK Kramp N3 Anna Sooniste, Xenia Sooniste, Merilin Kraun, Teelia Vanna, Geerit Kikut, Kristel Kullerkupp, Triin Peets, Kristi Parts, Triin Tõnisson, Reili Auling
MEHED  
No. Võistkonna nimi:  
1 VK DEK Evgeny Zharankov, Maksim Butsenkov, Dmitri Vinogradov, Dmitri Ussov, Jakov Motsenov, Kristjan Kallaste, Grigori Sorgin, Andrianov Aleksei
2 Lotustimber/Neemeco Aleksei Povjakel, Frederick Kalmberg, Kaarel Tammaru, Mart Targem, Martin Sisas, Villu Vahter, Siim Rõõmussaar, Jalo Villem, Mario Stepanov, Rudolf Penu, Margus Piik, Siim Kaarel Maasalu, Maksim Losnikov, Markus Poomann, Egert Roodi
3 Coolbet/Neemeco Martin Tooming, Martin Kukk, Martin Uusküla, Marko Välinurm, Priit Puuste, Mikk Lellsaar, Krister Vellet, Ott Liivaru, Andres Pilve, Robert Oppar, Kristen Müürsepp, Olger Väli, Erko Varblane
4 Liider/Rae vald Kristjan Lepist, Jaanus Kuller, Risto Laan, Andres Savik, Siim Lomp, Kaspar Maila, Aivar Kaljur, Karlis Klaar, Richard Orutar, Lauri Arumeel, Veiko Raaman, Markus Väljataga, Kaarel Kais, Martin Ant, Karl Henri Kais, Andres Leismann, Kristjan Haavik
5 Valts Martin Lauri, Kaspar Lauri, Tenno Saksakulm, Talis Vähejaus, Kaspar Prei, Sten Priit Hunt, Egert Paadimeister, Holger Kaus, Jaan Rebel, Keiro Jõgisalu, Steven Saarnak, Lauri Rauk, Karl-Rihard Penu, Toomas Nurk, Valmar Uljas
6 EstNor/Kiili Sander Palang, Henry Oro, Taavi Kallas, Andres Kärner, Markus Lepmets, Sander Punamäe, Tanel Peelo, Sander Kulp, Jasper Laus, Karmo Saviauk, Karl Erik Villems, Remo Torn, Rainer Kulp, Martin Voit, Lauri Luup, Robin Liiv
7 TalTech / Wilsons Mastepan Vadim, Pille Kristjan, Sahtel Marek, Mardla Mikk, Aleksander Rjabko, Maksim Kizilov, Zahharov Oleg, Marko Tali, Movko Oleg, Andres Alus, Arturs Briedis, Valdis Radionenkov, Armands Putnis, Valdis Stalidzans, Ostrivnoy Valery, Sergei Dudarev
8 Selver Tallinn Aleksandr  NIKITA STOG, JAN STOG, ILIAN HELENDI, NIKITA VLASSOV, ARTJOM MURNIK, MARTIN KIISLA, MARTIN RESSAAR, OLEKSANDR PARKHOMENKO, VITALII MARCHENKO, DMITRI MIHHALEVITŠ
9 Plaan B 1.Taavi Mängel, 2. Vaiko Vaikla, 3. Andres Pihlak, 4. Kristo Kõivumägi, 5. Uku Salumäe, 6. Erik Heintare, 7. Kaarel Põldemaa, 8. Renar Tupits, 9. Mihkel Hiielaid, 10. Heiki Hunt
10 VK Kramp M2 Silver Ambur, Teijo Idavain, Raul Kartsep, Kardo Liitmäe, Karl Lumi, Sander Melles, Siim Melles, Arthur Dominic Must, Taavi Nõmm, Andres Palsi, Hendrik Pedajas, Rauno Pihel, Egon Vaiksaar, Markus Allmäe, Ott Väli
11 RETRO1 Martin Amor, Jaanus Jekimov, Mart Keerutaja, Kuldar Kiho, Harles Kiveste, Roland Kraavi, Marek Lendsaar, Eggert Otsa, Martti Tulev, Sander Vanaisak, Argo Nõmmik
12 RETRO2 Marko Kuusk, Kaido Aidama, Ardo Kollo, Aivar Kukk, Andrio Lahesaare , Olavi Paavo, Karl Rinaldo, Tanel Roht, Steiv Silm, Oliver Tiidus, Kaarel Veibri