Esindajate kontaktid 2019:

  NAISED        
No. Võistkonna nimi: Esindaja Ees -ja Perekonnanimi: Telefon: E-mail: Kodusaali nimi ja aadress:
1 SK Tats Marit Laidroo 5112381 marit_554@hotmail.com Kiili , Kooli 2
2 Sparta Helen Kalju 56697415 helenkalju@gmail.com Spordiklubi Sparta, Pärnu mnt 139c, Tallinn
3 Server Marilin Tilkson 51982790 marilintilkson@gmail.com Tiit Soku Korvpallikooli spordisaal, Tervise 21
4 Selver Tallinn Aleksander Nadežda Verhogljad 55526879 nverhogljad@gmail.com Lasnamäe spordikompleks
5 VK Kramp N1 Annemar Neiland 55613765 ann.neiland@gmail.com Tallinna Heleni Kool, Ehte 7
6 VK Kramp N2 Gerda Rohi 56248569 gerda.rohi@gmail.com Tallinna Südalinna Kool, Liivalaia 23
7 Gerardo's Toys/Neemeco Kädi Böckler 55656712 kadibockler@gmail.com 32kk/Lilleküla gümn
8 VK Retro Gisela Toomesoo 5286065 giselatoomesoo@gmail.com Lilleküla Gümnaasium, Kuldnoka 24, Tallinn

 

  MEHED        
No. Võistkonna nimi: Esindaja Ees -ja Perekonnanimi: Telefon: E-mail: Kodusaali nimi ja aadress:
1 Lival Sport Heiki Soome 5188572 heiki.soome@tallinnlv.ee Sõle spordisaal Sõle 40a, Kristiiine Sport Forelli 12
2 Sylvester Martin Raudla 5235044 nuxx@hot.ee Pirita Majandusgümnaasium, Metsavahi tee 19i
3 Plaan B Taavi Mängel 53464171 taavi08@hotmail.com Tallinna Tööstushariduskeskus, Sõpruse pst. 182
4 Liider/Rae vald Rauno Riiner 53456362 rauno.riiner@gmail.com Jüri Spordihoone, LAste tn. 3
5 VK SELTSKOND Peeter Simson 567223001 peeter.simson@barona.ee Lilleküla Gümnaasium
6 RETRO 1 Marko Kuusk 53627644 marko.kuusk@gmail.com Audentes Tondi 84
7 RETRO 2 Marko Kuusk 53627644 marko.kuusk@gmail.com Audentes Tondi 84
8 LotusTimber/Neemeco Erki Tammenurm 5207236 erki.tammenurm@gmail.com Tallinna 32.KK ja Kiili Spordihall
9 VK Valts/E-Service Martin Lauri 53675140 martinlauri1990@gmail.com Sõle Spordihoone, Sõle 40a Tallinn
10 Wilsons Pavel Kopossov 58022599 pavel.kopossov@gmail.com Laagna gümnaasium Vikerlase 16, Kuristiku gümnaasium Kärberi 9
11 TalTech/Kiili Andres Kärner 53406505 andres.karner@ee.abb.com Kiili Spordihall, Kooli 2, Kiili, 75401 Harju maakond
12 Dream team Aleksei Andrianov 5518121 alekseiandrianov@hot.ee Lasnamäe Mehaanikakool, Uuslinna 10 Tallinn
13 VK Kramp M1 Janno Tamsalu 57828296 janno118@hotmail.com Tallinna Heleni Kool, Ehte 7
14 VK Kramp M2 Egon Vaiksaar 58116280 vaiksaar.egon@gmail.com Tallinna Heleni Kool, Ehte 7
15 Diletandid Rene Mustasaar 5206590 rene.mustasaar@gmail.com Emili Kooli ja Tallinna Rahvusvahelise Kooli võimla, Keevise, Tallinna, Keevise 2, 11415 Tallinn

Võistkondade koosseisud 2019:

NAISED    
No. Võistkonna nimi: Mängijad: 
1 SK Tats Maria Säästla, Johanna Maar, Äli Leontjev, Mairit Pajumägi, Mailis Pajumägi, Brittany Tool, Triinu Lamp, Hanna Liisa Hanga, Regina Johanson, Kaili Laanemets
2 Sparta Kristiina Tõkke, Mari Peeters, Anett Karjamaa, Annika Loper, Kristel Siht, Piret Priimägi, Tatjana Latõševa, Erle Laak-Sepp, Regina Rähmonen, Hegi Mark, Janet Lõbus, Helen Kalju. Treener: Keiu Silm
3 Server Liana Lemkov, Siret Linnas, Angela Poolakese, Kristiin Valdre, Grete Adler, Grete Saarniit, Jaanika Jelistratov, Marit Winrow, Kristi Villsaar, Kärt Maurus, Kärt Peetrimäe, Marilin Tilkson
4 Selver Tallinn Aleksander Nadežda Verhogljad, Katrin Nevolainen, Julieta Chukhnenkov, Aleksandra Mere, Eliza Rais, Maria Staheeva, Anastassia Lomp, Diana Hludneva, Hristina Šamarina, Karolina Tšuhnenkova, Jelizaveta Sorgina, 
Anita Kotkas, Alena Chukhnenkova, Darja Abramova, Elina Lebedeva, Vilena Larionova
5 VK Kramp N1 Annemar Neiland, Ingrit Lang, Annely Monroc, Hanna Loore Õunpuu, Mirje Roasto, Piret Tamm, Greete Kirik, Britt Mäekuusk, Gerli Pristavka, Egle Pesti, Maret Kuuse, Rebeka Solveig Veltson, Merli Suu, Annika -Eliisabet Roost, Ana Laura Kaasik, Anna Kattel
6 VK Kramp N2 Liina Pärn, Merike Minlibajeva, Jane Leppmets, Maria Haas, Teele Toomjõe
Miia Kraun, Olga Bõstrova, Silja Goroško, Gerda Rohi, Nele Laanemets
7 Gerardo's Toys/Neemeco Kädi Böckler, Anna-Liisa Peetmaa, Lidia Lellsaar, Marta Nelis, Triin Taliga, Keiu Kasch, Kristiina Pullerits, Annika Loomus, Karolin Tooming, Liina Luhar, Gertrud Alatare, Kerli Onno, Sille Sisas, Mariliis Trei, Treener: Aleksei Povjakel
8 VK Retro Marianne-Elisabeth Agu, Maarja Kapsi, Monika Sild, Kristiina Abel, Kirsti Toomemets, Gisela Toomesoo, Lenne Lahtvee, Maarja Laane, Merju Mahmastol, Maili Arro.
 MEHED    
No. Võistkonna nimi: Mängijad: (Lisa mängijad üksteise alla 1. ..., 2. ..., 3. ...)
1 Lival Sport Valdo Kann, Ragnar Kuldma, Harry Randma Sr. Joosep Saamann, Tarmo Salong, Aldo Sander, Aivar Seeblum, Sulev Soomere, Priidik Vain, Tarmo Valdmaa, Eino Viikman, Aivar Kaljur .
2 Sylvester Martin Raudla, Erkki Kibberman, Margus Saar, Elvin Heinla, Hannes Metsla, Kaimar Juks, Silver Süld,Paul Ööbik
3 Plaan B

janno Mäemets, Uku-Mart Uprus, Ivar Mäemets, Peeter Mäeker, Vaiko Vaikla, Andres Pihlak, Ingvar Viin, Oliver Stimmer, erik Heintare, kristo kõivumägi, Robert Oppar, uku salumäe, Taavi Mängel (Treener).

4 Liider/Rae vald 1. Rauno Riiner - ESINDAJA, 2. Kristjan Lepist, 3. Martin Ant, 4. Karlis Klaar, 5. Jaanus Kuller, 6. Andres Leismann, 7. Kaspar Maila, 8. Kert Pedosk, 9. Andres Savik, 10. Martin Sisas, 11. Kristjan Haavik, 12. Risto Laan, 13. Jaanek Hermet. Kaarel Kais – TREENER
5 VK SELTSKOND Karl Rütman, Marko Koern, Mikk Märdla, Siim Hüvenen, Margo Siil, Roger Tibar, Bruno Põldäär, Martin Amor, Toomas Palmaru, Silver Temtsur, Alar Tereping, Martin Uusküla 
6 RETRO 1 Roland Kraavi, Kuldar Kiho, Mart Keerutaja, Harles Kiveste, Hendry Kullamäe, Andrio Lahesaare, Oliver Oberg, Eggert Otsa, Mario Stepanov
Sander Vanaisak, Marek Lendsaar
7 RETRO 2 Kaido Aidama, Jaanus Jekimov, Ardo Kollo, Aivar Kukk, Marko Kuusk, Argo Nõmmik, Olavi Paavo, Anti Päiv, Karl Rinaldo, Tanel Roht, Steiv Silm, Oliver Tiidus
8 LotusTimber/Neemeco Rudolf Penu, Karl Aunin, Raul Liinev, Mikk Lellsaar, Janno Õunpuuga, Mart Targem, Egert Roodi, Siim Rõõmussaar, Grigori Sorgin, Marko Välinurm, Jalo Villem, Oscar Leemets
9 VK Valts/E-Service Martin Lauri, Kaspar Lauri, Toomas Nurk, Talis Vähejaus, Kaspar Prei, Teet Teemets, Egert Paadimeister, Jaan Rebel, Sten-Priit Hunt, Gregor Kiin, Tenno Saksakulm, Riivo Oidsalu
10 Wilsons Oleg Movko, Pavel Kopossov, Valdis Stalidzans, Sergei Dudarev, Andres Alus, Maxim Kizilov, Rõzuk Dmitri, Arturs Briedis, Valdis Radionenkov, Marko Tali, Armands Putnis, Mark Fedortsenko
11 TalTech/Kiili Remo Torn, Karmo Saviauk, Markus Lepmets, Raido Seppam, Sander Kulp, Martin Thalfeldt, Henry Oro, Erik Mäekivi, Marek Sahtel, Ahto Tuuling, Andres Kärner, Kaupo Kivisild  (treener Viljar Sinimeri)
12 Dream team Maksim Kushta, Maksim Petrov, Maksim Butšenkov, Kristjan Kallaste, Edgar Tron, Evgeny Zharankov, Dmitri Vinogradov, Aleksei Andrianov, Nikolai Lillo, Dmiri Ussov, Kirill Kossov, Roman Krõlov.
13 VK Kramp M1 Tõnis Alt, Rasmus Armas, Kaarel Ebruk, Marek Kesküll, Sander Konso, Kaido Luik, Rauno Pihel, Kaarel Põldemaa, Janno Tamsalu, Rene Tarros, Mihkel Põldemaa, Imre Aasakivi
14 VK Kramp M2 Aaron Oliver Aaviste, Silver Ambur, Lauri Jõeäär, Raul Kartsep, Mark Leinfeld, Karl Lumi, Sander Melles, Andres Palsi, Hendrik Pedajas, Egon Vaiksaar, Ott Väli, Oliver Viikmaa
15 Diletandid Siim Ojamaa, Renar Tupits, Martin Orav, Rene Mustasaar, Erko Varblane,
Rein Rebas, Andres Pilve, Olger Väli, Marco Lackovic, Silver Süving, Allan Niidu, Gert Preegel, Mihkel Varblane, treener/esindaja: Rene Mustasaar