31.10.201820:10
Tartu Ülikool/Bigbank (Foto: skduo.ee)

Kolmapäeval vahetus naiste Eesti meistrivõistlustel turniiritabeli liider, kui Võrus kolm punkti noppinud tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbank tõusis kolmandalt kohalt esimeseks.

Vaid 64 minutiga võiduni jõudnud tartlannad jätsid kõikides geimides kodusaalis mänginud Famila/Võru Võrkpalliklubi 16 punktist allapoole, loovutades esimeses geimis võõrustajatele 15, teises 8 ja kolmandas 12 punkti. Seega võitsid võrulannad kogu vastasseisu jooksul 35 punkti.

Kolmandas geimis koguni 7 punkti kogunud Kadi Mägi panustas külaliste võitu üleplatsimängijana 12 punkti, millest 8 tulid pallinguässadest. Mägi näitas ka mängu parimat kasutegurit +10. Kahekohalise resultaadini jõudis veel 10 punkti toonud Renate Pikk. Haide Haring ja Salme Adeele Hollas tõid koduvõistkonnale 3 punkti. Kristjan Kaisi juhendatav Tartu saab eelkõige rahul olla pallinguga, mille abil võideti punkt 19 korral ja eksiti vaid viiel juhul. Võru serveeris kolm pallinguässa.

Maksimaalsed üheksa punkti kogunud Tartu Ülikool/Bigbank tõusis uueks tabeliliidriks, Famila/Võru Võrkpalliklubi on nelja punktiga viies. 2. novembril võtab tabeli neljas Audentese SG/Noortekoondis kodusaalis vastu koht kõrgemal paikneva Saaremaa.

Naiste Eesti meistrivõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN.

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Live-skoor
31.oktoober 2018 kell 19:00  Võru Spordikeskus Famila/Võru VK TÜ/Bigbank 0:3 (-15, -8, -12)
2.november 2018 kell 19:30 Audentese SH Audentese SG /Noortekoondis Saaremaa Live-skoor