26.06.201820:10
  2017. aasta Viljandi linnalaager (Foto: Laura Luik)

  9.-12. juulil toimub Viljandis noorte rannavõrkpalli linnalaager, millest on oodatud osa võtma nii poisid kui tüdrukud. 

  Viljandi linnalaagri läbiviijaks on 2016. aastal Eesti parimaks naisvõrkpalluriks tunnistatud Anu Ennok. Laager toimub lastele vanuses 15 ja nooremad (U-16, U-14), kohtade olemasolul on oodatud ka muus vanuses poisid ja tüdrukud. Eelnev kokkupuude võrkpalliga ei ole primaarne. Laagrisse saab registreeruda SIIN.

  Sisuline kava:
  Piirmääraks on kuni 50 last, tegevus toimub 1-3 treeneri juhendamisel, eesmärgiks on algteadmiste andmine rannavõrkpallist, rannavõrkpalli spetsiifika tutvustamine ning lõbusa ja sportliku nädala veetmine omavanuste laste seltskonnas. Laagri pikkuseks on 4 päeva, suur rõhk on mängulisel tegevusel rannaliival ja spordipisiku süstimisel lastesse. Lapsed jaotatakse gruppidesse vastavalt soole ja rannavõrkpalli oskustele. Treeningud toimuvad hommikustel aegadel, ajavahemikus kella 10-13. Laagri alguses tutvustatakse rannavõrkpalli põhimõtteid ja mängu olemust, tehnilisi ja taktikalisi nüansse. 

  NB! Laagrist osavõtt on vabatahtlik ja omal vastutusel. Laagrilised vastutavad ise, et nad on iseseisvalt läbinud eelneva tervisekontrolli. Soovituslik on omada tervisekindlustust.

  Laagri ülesehitus päevade lõikes:
  1. päev. Rannavõrkpalli tutvustus. Söötude õppimine: ülaltsööt ja altsööt. Erinevad harjutused rannavõrkpalli söötude õppimiseks. Õppemängud rannavõrkpalli söötudega.

  2. päev. Palling ja pallingu vastuvõtt rannavõrkpallis. Erinevad harjutused rannavõrkpalli pallingu ja pallingu vastuvõtu õppimiseks. Õppemängud rannavõrkpalli söötude, pallingu ja pallingu vastuvõtuga.

  3. päev. Ründelöökide õppimine. Erinevad ründelöögid, üleminek pallingu vastuvõtult rünnakule. Õppemängud ründelöögiga. Ründetaktika.

  4. päev. Blokeerimine ja kaitsemäng rannavõrkpallis. Erinevad variatsioonid. Bloki ja kaitse koostöö rünnakute tõkestamisel. Kaitsetaktika. Õppemängud. Võistlused ja mängud rannavõrkpalliga.

  Et tegemist on linnalaagriga, siis ei sisaldu selles majutamine ega toitlustamine (ühe päeva kestvus ca 3h). Laagri maksumus lapse kohta on kokku 12 eurot. Loogiliseks jätkuks laagrile on laste osalemine Eesti Võrkpalli Liidu korraldatavatel noorte rannavõrkpalliturniiridel, kus uusi õpitud oskusi saab proovile panna võistlusolukorras. Noorteturniiridele saab registreeruda SIIN

   

  Lisainfo:

  Anu Ennok, anuennok@hotmail.com

  Kommenteeri uudist

  Viljandis toimub noorte rannavõrkpalli linnalaager