01.06.202010:25
  Foto: Urmas Luik/Pärnu Postimees

  11.-14. juunil tehakse Tartus algust viieetapilise noorte rannavõrkpallisarjaga, kui avaetapil selguvad parimad neljas vanuseklassis. Tänavusel suvel annab sarjale nime Swedbanki noorte liikumis- ja spordiprogramm

  Tartus mängivad neljapäeval kuni 18-aastased noored. Reedel tuleb rannaliivale kuni 20-aastaste, laupäeval kuni 14-aastaste ja pühapäeval kuni 16-aastaste vanuseklass. 

  Sarja teine etapp on kavas 19.-22. juunil Tallinnas, kolmas 3.-5. juulil Kohilas, neljas 10.-12. juulil Pärnus ja viies 24.-26. juulil Paides. Noorte rannavõrkpalli Swedbank Eesti meistrivõistlused toimuvad 31. juulil-2. augustil Viljandis. 

  Sellel suvel Pärnus juba 10. korda toimuma pidanud rahvusvaheline noorte rannavollefestival Petronas Beach Fest jääb koroonaviiruse kriisist tekkinud olukorra tõttu ära. Korraldajad otsustasid juubeliürituse aasta võrra edasi lükata ja nii oodatakse kõiki noori võrkpallureid Pärnusse 2021. aasta 3. ja 4. juulil.

  Koostöös Swedbankiga loositakse igal etapil kõikides vanuseklassides välja Mikasa ametlik rannavõrkpall. Karikavõistluste juhend on leitav SIIN ja Eesti meistrivõistluste oma SIIN, turniiridele saab registreeruda SIIN

  Kommenteeri uudist

  Viieetapiline noorte Swedbank rannavõrkpallisari stardib Tartus