17.09.201914:15
Kristo Kollo EM-finaalturniiril. Foto: Gertrud Alatare

Täna kell 21.00 kohtub Eesti rahvuskoondis Euroopa meistrivõistlustel neljandas alagrupimängus Amsterdamis Hollandi meeskonnaga. Nurgaründaja Kristo Kollo rääkis enne õhtust vastasseisu, millised meeleolud meeskonnas valitsevad ja mida finaalturniiri neljandast mängust oodata. Senise kolme mänguga pole Eesti D-alagrupis suutnud võiduarvet avada.

Kui kolm esimest kohtumist toimusid Rotterdamis, siis kaks viimast alagrupimängu peetakse Amsterdamis umbes 2500 inimest mahutavas spordihallis. Seega saavad meie mängijad Eesti fännide tuge väga lähedalt tunnetada.

"Kõik on valmis uuesti pingutama ja läheme kindlasti võidu järele, siin ei ole mingit küsimustki. Mehed on füüsiliselt kindlasti valmis, ma loodan, et ka vaimselt tuleb viimane pingutus, mis aitab need geimilõpud enda kasuks pöörata ja loodan, et tuleb kõva lahing," sõnas Kollo. Vaata videost, mida nurgaründaja veel rääkis.

Eesti on D-alagrupis viimasel, kuuendal kohal. Liider on täiseduga Poola (kolm võitu kolmest mängust, 9 punkti). Kolmest mängust kaks võitnud Hollandi on teisel kohal (6 punkti), samuti kaks võitu kolmest mängust on kirjas Ukrainal (6 punkti). Tšehhi on neljas (kolmest mängust üks võit, 3 punkti), Montenegro on võitnud samuti kolmest kohtumisest ühe (3 punkti). Alagrupist pääseb edasi neli paremat.

Kõikidest Eesti mängudest näitavad otsepilti Kanal 12 ja Postimees, otsereportaaže saab kuulata Vikerraadiost.

Viimases alagrupikohtumises läheb Eesti homme kell 17.00 vastamisi Ukrainaga.

Vaata kõiki tulemusi ja tabeliseisu.

Rahvusmeeskonna koosseis EMil: Kert Toobal, Markkus Keel, Renee Teppan, Hindrek Pulk, Ardo Kreek, Timo Tammemaa, Andri Aganits, Andrus Raadik, Rauno Tamme, Kristo Kollo, Robert Täht, Martti Juhkami, Rait Rikberg, Silver Maar. Peatreener Gheorghe Crețu, treenerid Rainer Vassiljev ja Alar Rikberg, statistik Märt Pajusalu, ÜKE treener Mirko Fasini, mänedžer Robin Ristmäe, füsioterapeut Gardo Maruste, massöör Jüri Mälk.

Kommenteeri uudist

Video: Kristo Kollo: kõik on valmis uuesti pingutama