28.10.201814:45
Saaremaa naiskond

Pühapäeval selgus naiste karikavõistlustel viimane veerandfinalist, kui ainsa kaheksandikfinaali korduskohtumine lõppes sarnaselt avavaatusele Meistriliigas palliva Saaremaa paremusega. Esiliigas osalev VK Kramp kahes kohtumises Saaremaa vastu geimivõiduni ei jõudnud.

Kui eile võttis favoriit Saaremaa koduväljakul 3:0 (10, 19, 17) võidu, siis tänases kordusmängus jäädi võõrsil peale 3:0 (15, 17, 16) tulemusega. Seega kogus Kramp eilses vastasseisus 46 ja tänases mängus 48 punkti.

Sarnaselt eilsele tõusis üleplatsimängijaks saarlannade Dorit Heinastu, panustades võitu 12 (+7) punkti. Erle Püvi assisteeris 11 ning Kätriin Põld ja Janne Järvalt 9 punktiga. Krampi resultatiivseim oli 7 punkti toonud Mirje Roasto.

Koduväljakul oli Saaremaa rünnakuefektiivsus 40%, täna löödi punktiks 45% tõstetest. Kramp näitas sarnaselt avamängule 24-protsendilist efektiivsust. Blokis kogusid mõlemad naiskonnad kaks punkti, pallingul jäi kahega (8-6) peale Saaremaa.

Veerandfinaalis läheb Saaremaa vastamisi tiitlikaitsja Tartu Ülikool/Bigbankiga. Samal tabelipoolel selgitavad poolfinalisti Gerardo’sToys/Neemeco ja Kohila Võrkpalliklubi/E-Service. Teisel tabelipoolel mängivad Audentese SG/Noortekoondis ja Tallinna Ülikool ning Famila/Võru Võrkpalliklubi ja TalTech/Tradehouse.

Võru ja TalTech/Tradehouse on kahemängulise seeria avamängu juba pidanud, kui võõrsil jäi 3:0 tulemusega peale pealinna esindus. Esimene poolfinalist selgub teisipäeval, 30. oktoobril. TalTech Spordihoones peetav mäng saab alguse kell 19.

Karikavõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIINturniirisüsteem SIIN

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
27.oktoober 2018 kell 14:00 Kuressaare Spordikeskus Saaremaa VK Kramp N1 3:0 (10, 19, 17)
28.oktoober 2018 kell 13:45 Heleni Kool  VK Kramp N1 Saaremaa 0:3 (-15, -17, -16)
30.oktoober 2018 kell 19:00 TalTech SH TalTech/Tradehouse Famila/Võru VK Live-skoor