30.06.201821:40

    Käimasoleval nädalavahetusel toimub Paides rannavolle karikasarja kolmas etapp, kui parimad selguvad Värska Vesi Cupil.

    Laupäeval peeti naiste alagrupi- ja veerandfinaalmänge, mehed mängisid kahe-miinuse-süsteemis ja on sarnaselt naistele jõudnud poolfinaalideni. 

    Pühapäeval on esmalt kavas naiste poolfinaalid. Esimeses poolfnaalis kell 11 kohtuvad Kadri Leiten ja Kristi Vink ning Hanna Pajula ja Kertu Laak. Eelmisel aastal mitmeid kõrgeid kohti saavutanud Leiten ja Vink võitsid veerandfinaalis 2:0 tulemusega paari Marily Lass - Eva Liisa Kuivonen. Naiste saalikoondises tegusi teinud Pajula ja Laak võitsid tulises veerandfinaalkohtumises 2:1 Dorit Heinastu ja Gerli Toomela. 

    Teises poolfinaalis kell 11.45 lähevad vastamisi Kristi Nõlvak ja Marie Aasorg ning Mari Loorman ja Reet Alas. Mõlemad paarid läbisid esimese võistluspäeva puhaste paberitega. Sellel hooajal karikasarja valitsenud Heleene Hollas ja Liisa Soomets osalevad nädalavahetusel Lätis Ergo Openil, mis omakorda tähendab, et homme tõuseb poodiumi kõrgeimale astmele uus naispaar.

    Meeste esimeses poolfinaalis, mis algab kell 12.30, lähevad vastamisi Markkus Keel ja Helar Jalg ning Aleksei Povjakel ja Maksim Petrov. Esimest turniiri koos mängivad Keel ja Jalg võitsid 2:1 tulemusega Petrovi ja Povjakelit turniiri algfaasis, kui otsustav kolmas geim pöörati enda kasuks seisuga 18:16.

    Kell 13.15 algavas teises poolfinaalis selgitavad finalisti Urmas Piik ja Dimitri Korotkov ning Kaspar Pomerants ja Rauno TammeEsimesel päeval kindlat minekut näidanud Piik ja Korotkov võitsid mõlemad kohtumised 2:0. Tamme ja Pomerants pidid poolfinaali pääsemiseks läbima miinusringi, kus otsustavas kohtumises võideti 2:0 paari Siim Tammearu - Silver Maar.

    Otsustavad mängud toimuvad Paide keskväljakul. 

     

    Tulemused

    Naised 
    Lõhmus/Jõgi - Unt/Vengerfeldt 1:2
    Nõlvak/Tiisaar - Pajula/Laak 2:0
    Toomela/Heinastu - Lass/Kuivonen 2:0
    Alas/Loormann - Laas/Vehmanen 2:0
    Leiten/Vink - Unt/Vengerfeldt 2:0
    Keel/Hurt - Pajula/Laak 0:2
    Peetmaa/Lellsaar - Lass/Kuivonen 1:2
    Lassi/Alatare - Laas/Vehmanen 0:2
    Leiten/Vink - Lõhmus/Jõgi 2:0
    Keel/Hurt - Nõlvak/Aasorg 0:2
    Peetmaa/Lellsaar - Toomela/Heinastu 0:2
    Lassi/Alatare - Alas/Loormann 0:2

    Veerandfinaalid
    Toomela/Heinastu - Pajula/Laak 1:2
    Leiten/Vink - Laas/Vehmanen 2:0
    Nõlvak/Aasorg - Unt/Vengerfeldt 2:0
    Alas/Loormann - Lass/Kuivonen 2:0

    Mehed
    Neuhaus/Kaarel Pomerants - Markkus Keel/Jalg 1:2
    Alas/Aasmäe - Kaibald/Järv 2:0
    Povjakel/Petrov - Markkus Keel/Jalg 1:2
    Kaspar Pomerants/Tamme - Tanila/Martti Keel 2:0
    Kais/Tiisaar - Siim Tammearu/Maar 2:0
    Piik/Korotkov - Alas/Aasmäe 2:0
    Kaibald/Järv - Petrov/Povjakel 0:2
    Neuhaus/Kaarel Pomerants - Alas/Aasmäe 2:0
    Markkus Keel/Jalg - Kaspar Pomerants/Tamme 2:1
    Kais/Tiisaar - Piik/Korotkov 0:2
    Petrov/Povjakel - Tanila/Martti Keel 2:0
    Siim Tammearu/Maar - Neuhaus/Kaarel Pomerants 2:1
    Kais/Tiisaar - Povjakel/Petrov 1:2
    Siim Tammearu/Maar - Kaspar Pomerants/Tamme 0:2

     

     

    Kommenteeri uudist

    Värska Vesi Cupil on selgunud meeste ja naiste poolfinalistid