19.06.202020:25
    U-18 tütarlapsed

    Reedel tehti Tallinnas Metro Capital Arenal algust Swedbanki noorte rannavõrkpalli karikavõistluste teise etapiga, kui võistlustules olid kuni 18-aastased noored. 

    Kokku mängiti kuuel väljakul, osales 24 tütarlaste ja 25 poeglaste võistkonda. Paljud mängud lõppesid 2:1 tulemusega ja mitmel juhul pidi alagrupist edasipääsejate selgitamiseks lugema mängupunktide suhet. 

    Kuni 18-aastaste poeglaste esikoha saavutasid avaetapil teiseks tulnud Gerdo Pool ja Egert Roodi, kellele järgnesid Joosep Põldma ja Joosep Vihandi ning Jan Stog ja Sander Pärna

    Sama vanade tütarlaste parimat mängu näitasid Liisa-Lotta Jürgenson ja Lisette PihorKarolina Tšuhnenkova ja Aljona Tšuhnenkova lõpetasid turniiri hõbe- ning Stefi Siht ja Laura-Liisa Maiste pronksmedaliga. Loosipallid võitsid Gregor Vares ja Marta Tali. Gertrud Alatare fotogalerii on nähtav SIIN

    Homme tulevad liivale kuni 14-aastased, pühapäeval kuni 16-aastased ja esmaspäeval kuni 20-aastased noored. 

    U-18 poeglapsed

    Lõplikud paremusjärjestused:

    U-18 poeglapsed

    1. Gerdo Pool- Egert Roodi

    2. Joosep Põldma-Joosep Vihandi

    3. Jan Stog-Sander Pärna

    4. Roberts Rinkis- Duvis Biscevskis

    5.-8. Johann Mattias Üprus- Ranel Rahuoja

    5.-8. Toms Liepa- Emils Aboltins

    5.-8.Paul Mihkel Maasalu-Sten Markus Taasväli

    5.-8.Martin Voit- Jasper Laus

    9.-16. Kaarel MÄesalu- Jakob Põldma

    9.-16. Martins Uburgs- Roberts Marenis

    9.-16. Ott Matthias Leppmets- Holger Jänes

    9.-16. Sten Saar- Oskar Juks

    9.-16. Tristan Täht-Tristan Urb

    9.-16. Tõnis Hendrik Tallo- Kristjan Urb

    9.-16. Kristofer Rünt- Kaarel Villem Vennola

    9.-16. Mati Juus- Hendrik Kose

    17.-24. Lauri Tori- Andri Rait Schults

    17.-24. Jakob Vilhelm Maikalu- Martin Oks

    17.-24. Armani Sults- Lauri Kübard

    17.-24. Markus Kohtla- Handero Heinastu

    17.-24. Taury Kiipus- Kevin Pütsepp

    17.-24. Evert Vaher- Ott Markus Viltrop

    17.-24. Karl Johannes Hellrand- Gregor Vares

    17.-24. Joosep Tõrs-Kaspar Kaljur

    25. Jan Kuusik- Jürgen Kuusik

     

    U-18 tütarlapsed

    1. Liisa-Lotta Jürgenson- Lisette Pihor

    2. Karolina Tšuhnenkova- Alena Tšuhnenkova

    3. Stefi Siht- Laura-Liisa Maiste

    4. Lisette Loos- Anu Talvar

    5.-8. Liva Vavere-Justine Kleina

    5.-8.Sonja Siimson- Janelle Leenurm

    5.-8. Anni Põldma-Liisa Põldma

    5.-8. Elina Lebedeva-Maria Saaron

    9.-16. Karolina Kallemaa-Laura Vaabel

    9.-16. Ronja Lydia Vehmanen-Marta Tali

    9.-16. Mia Marta Miller-Lill Kandimaa

    9.-16. Anna Kukemelk-Mirtel Kuuse

    9.-16. Karoliina Käen- Kadriann Vengerfeldt

    9.-16.Carmel Vares- Merili Kõrvel

    9.-16. Astrid Bogdanov- Carmen Tiffany Tuisk

    9.-16. Freia Liisa Palk-Roosi Brigita Toom

    17.-24.Lisandra Tatrik- Maarja Liisa Polman

    17.-24. Kerttu Karu- Alina Frischer

    17.-24. Grete Jürgenson- Karlotta Kattai

    17.-24. Rebekka Soosaar-Lisethe Kruus

    17.-24. Berit Hiie- Isabel Kevade

    17.-24.Elisabet Jääger- Kristiina Liiv

    17.-24. Emma Vahelaan- Annabel Ilisson

    17.-24. Aliise-Marie Tamme- Kristina Aasa

     

     

    Kommenteeri uudist

    U-18 vanuseklass juhatas sisse Swedbank karikavõistluste teise etapi