Eesti naiste 2018.a. karikavõistluste tulemused

NAISKONNAD (9) 

Eelring (kodus-võõrsil)

Paar1.                    Saaremaa                                   vs                            VK Kramp N1

1)   27.10.2018                             kell 14:00                     Kuressaare Spordihoone                 3:0 (10; 19; 17)
2)   28.10.2018                              kell 13.45                    Heleni Kool, Tallinn                        3:0 (15; 17; 16)

Esimene mäng mängitakse esimesena nimetatud võistkonna väljakul. Eelring peab olema mängitud hiljemalt 29. oktoobriks 2018.


Veerandfinaalid (kodus-võõrsil)

Paar 1.                  TÜ/Bigbank                                 vs                             Saaremaa

1)   11.11.2018                    kell 15:00                   TÜ Spordihoone, Ujula 4                    3:0 (19; 18; 14)
2)   18.11.2018                    kell 16:00                   Kuressaare Spordihoone                     3:2 (22; -23; 13; -20; 11)

Paar 2.            Gerardo's Toys Neemeco                 vs                        Kohila VK/E-Service  
1)  12.11.2018                       kell 18:45                          Tallinna 32. Keskkool                      3:1 (15; 18; -19; 15)
2)  15.11.2018                       kell 19:00                           Kohila Spordihoone                        3:2 (-23; -20; 11; 23; 14)

                                              
Paar 3.            Audentes SG/NK                            vs                         Tallinna Ülikool    

1)  13.11.2018                      kell 11:30                         Audentese Spordihoone                  1:3 (17; 22; -19; 19)
2)  04.11.2018                      kell 16:00                          Sõle Spordihoone                          1:3 (18; 22; -19; 20)

               
Paar 4.                Famila Võru VK                     vs                                  TalTech/Tradehouse

1)  20.10.2018                           kell 18:00                        Kreutzwaldi 16, Võru                  0:3 (15; 8; 18)
2)  30.10.2018                           kell 19:00                        TalTech Spordihoone                 1:3 (15; 8; -23; 15)

 

Esimene mäng mängitakse esimesena nimetatud võistkonna väljakul.
Veerandfinaalmängud peavad olema mängitud 16. novembriks 2018.

POOLFINAALID:

I poolfinaal:     

Paar 1:                     Tartu Ülikool/Bigbank                        vs                       Gerardo's Toys Neemeco

1)   4.12.2018                                  kell 19:30                 TÜ Spordihoone, Ujula 4                   3:0 (15; 13; 12)
2)   13.12.2018                                kell 20:30                  Tallinna 32. Keskkool                        3:0 (19; 19; 21) 

II poolfinaal:  
Paar 2.                       Tallinna Ülikool                                vs                            TalTech/Tradehouse

1)  05.12.2018                                kell 17:00                         Sõle Spordihoone                       1:3 (15; 15; -20; 16)            
2)  13.12.2018                                kell 19:00                        TalTech Spordihoone                   0:3 (-20; -9; -13)    

Esimene mäng mängitakse esimesena nimetatud võistkonna väljakul.
Poolfinaalmängud peavad olema mängitud 10. detsembriks 2018

 FINAAL:  
Tartu Ülikool/Bigbank                                  vs                            TalTech/Tradehouse                3:1 (23; -23; 23; 16)

1) 22.12.2018                              kell 13:00                          Kuressaare Spordihoone