TTÜ/Tradehouse

Naiste Balti liigas seitsmendat kohta hoidev TTÜ/Tradehouse peab alanud nädalal Balti ühisliigas kaks kohtumist, lisaks tullakse väljakule ühe Meistriliiga mängu raames. Kõigis kolmes vastasseisus on TTÜ vastaseks kodune konkurent.   

Kolmapäeval kell 18.30 läheb TTÜ Balti liiga raames võõrsil vastamisi Kohila Võrkpalliklubi/E-Service`iga. Kohtumise eel saab favoriidikoorma asetada Tallinna naiskonnale, kes saavutas detsembris peetud esimeses omavahelises mängus 3:1 (16, -21, 18, 20) võidu. Lisaks hoitakse turniiritabelis Kohila võistkonnast paremat kohta - veerandfinaali kursil liikuv TTÜ on seitsmes, Kohila hoiab kümnendat kohta. Laupäeval kohtub TTÜ Meistriliiga mängus kodusaalis Famila/Võru Võrkpalliklubiga ja pühapäeval Balti liigas turniiritabeli juhtpositsiooni hoidva Tallinna Ülikooliga. 

TTÜ peatreener Marko Mett hindab võitkonna seisu rahuldavaks. "Kohilal on uute nurgaründajatega endiselt olemas teoreetiline võimalus esikaheksa kinni püüda. Võru on mängunäljas ja alati ohtlik. Oleme üldjoontes rahuldavas seisus, kuigi võistkond kõgile kolmele mängule täisrivistuses vastu minna ei saa. Paljud mängijad said nädalavahetusel puhata. Kuus U20 vanuseklassi tütarlast, kes Võrus mängisid, said esmaspäeva vabaks. Oleme lähiminevikus saanud mõned vajalikud võidud, ka tulevastest kohtumistes on eesmärk punkte juurde noppida," rääkis Mett. 

Lisaks eelpool nimetatud mängudele toimub reedel Tallinna Ülikooli ja Famila/Võru Võrkpalliklubi vaheline Meistriliiga kohtumine. Laupäeval mängivad Balti liigas Tartu Ülikool/Eeden ja Kohila ning pühapäeval lisaks omavahel vastamisi minevatele TTÜ-le ja Tallinna Ülikoolile ka Kohila ja Tartu. 

 

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN, turniiritabel SIIN.  

 

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
14.veebruar 2018 kell 18:30 Kohila Spordikompleks Kohila VK/E-Service TTÜ/Tradehouse Live-skoor
16.veebruar 2018 kell 19:00 Tallinna Ülikooli spordisaal Tallinna Ülikool Famila/Võru VK Live-skoor

Kommenteeri uudist

TTÜ/Tradehouse mängib koduste konkurentidega