Piirkond Korraldaja Kontakt   Asukoht
Tartu  Kristjan Kais   kristjan.kais@ut.ee rannakeskus.ee Tartu, Väike-Turu 7
Pärnu Märt Pajusalu
m2rt.pajusalu@hotmail.com
59000199 Pärnu rand (Aloha surfiklubi kõrval, promenaadi alguses)
Viljandi Maret Tamme tammemaret@gmail.com   Viljandi järve rannaväjakud
Otepää Siim Anton siim.anton.001@gmail.com 5160389 Otepää, Kääriku Spordikeskus
Tõrva Kadri Pilm kadri@kmprojekt.ee  56629999 Tõrva, Riiska järve rannaväljakud
Võru Karolin Raudsepp raudseppkarolin@gmail.com   Võru Pargi mänguväljakud, Kreuzwaldi 16
Põlva Suurmann, Pillai jane.pillai@mail.ee 56246437 Põlva järve rannaväljakud
Paide Piert Reinfeld piret.reinfeld@mail.ee 5042105 Paide, Tehisjärve äärsed valjakud
Taebla Enn Kerge enn.kerge@mail.ee 5286016 Taebla Gümnaasiumi väljakud
Saaremaa Asko Esna asko.esna@gmail.com 53407082 Kuressaare supelrand
Hiiumaa Ülari Kaibald

ulari.kaibald@gmail.com

5051709 Kärdla rannavolle platsid
Rakvere Hardi Talv hardi.talv@hotmail.com 5281982 Rakvere linnastaadioni liivaväljakud, Kastani pst 12
Jõhvi Aime Luuk aime.luuk@energia.ee   Krabulis
Kohila Ingrid Kangur ingrid.kangur@gmail.com 5213057 Kohila liivaväljakud, Viljandi mnt.11
Pirita Laura Rogenbaum laurarogenbaum@gmail.com 5231971 Pirita rand, Tallinn
Põltsamaa Elmo Krumm elmo@personaaltreening.ee 55612255 Põltsamaa
Kloogaranna   Illimar Gross gross.illimar@gmail.com 56679549 Kloogaranna väljakud
Mustamäe Rauno Tamme rauno.tamme@gmail.com   Credit24 Arena (Tammsaare tee 147c)
Kakumäe Ken-Kristjan Toomjõe ken3004@gmail.com   Haven Kakumäe