Piirkond Korraldaja Kontakt   Asukoht
Tartu  Kristjan Kais   kristjan.kais@ut.ee

rannakeskus.ee

5115116

Tartu, Väike-Turu 7
Pärnu  Harri Palmar
harripalmar@gmail.com 
 53447761 Pärnu rand (Aloha surfiklubi kõrval, promenaadi alguses)
Viljandi Tauno Lipp tauno.lipp@volley.ee 51980229 Viljandi järve rannaväjakud
Otepää Kristiina Kopli kristiina.kopli@gmail.com  5162491 Otepää, Kääriku Spordikeskus
Tõrva Kadri Pilm kadri@kmprojekt.ee  56629999 Tõrva, Riiska järve rannaväljakud
Võru Timo Kuus timokuus24@gmail.com
 56990500 Võru Pargi mänguväljakud, Kreuzwaldi 16
Põlva Ets Himma   58652753 Põlva järve rannaväljakud
Paide Piert Reinfeld piret.reinfeld@mail.ee 5042105 Paide, Tehisjärve äärsed valjakud
Taebla Enn Kerge enn.kerge@mail.ee 5286016 Tallinna mnt 6
         
Hiiumaa Ülari Kaibald

ulari.kaibald@gmail.com

5051709 Kärdla rannavolle platsid
Rakvere Hardi Talv hardi.talv@hotmail.com 5281982 Rakvere linnastaadioni liivaväljakud, Kastani pst 12
Jõhvi Aime Luuk aime.luuk@energia.ee  56693944 Jõhvi jalgpalliväljaku harjutusväljak
Kohila Ingrid Kangur kohilavorkpalliklubi@gmail.com  57832518 Kohila liivaväljakud, Viljandi mnt.11
Pirita Laura Rogenbaum laura@volley.ee  5231971 Pirita rand, Tallinn
Põltsamaa Elmo Krumm elmo@personaaltreening.ee 55612255 Põltsamaa
Kloogaranna   Illimar Gross gross.illimar@gmail.com 56679549 Kloogaranna väljakud
 Kuressaare  Kristi Põld 

kristi.pold@gmail.com

 5203536 Kuressaare rand