18.04.201912:30
Põhja regiooni Terviseturniirid.

Kuni 22. aprillini saab registreeruda Jüris ja Lähtel mängitavatele Terviseturniiridele, kuhu on oodatud jõudu katsuma nii algajad kui harrastusvõrkpallurid.

Terviseturniiride eesmärgiks on propageerida liikuvat eluviisi, laiendada võrkpalli kandepinda ning pakkuda jõukohast võistlusväljundit algtasemel võrkpalluritele. Algajate kõrval on Terviseturniiridele oodatud osalema Coolbet Rahvaliiga võistkonnad, kes ei pääsenud Rahvaliiga 3. tugevusgrupi (naistel 2. tugevusgrupi) play-off mängude 2. ringi. 

Tervisturniiridele saab registreeruda 22. aprillini, ent kirjapanemisega ei tasu ootama jääda, sest tegemist on ühepäevase võistlusega, mis seab võistluste ajakavale piirangud ja nii jätkub kohti vaid kiirematele. Vabu kohti on veel lõuna ja põhja regiooni sega ja naiste võistlustele,  meesteturniiridel enam registreeruda ei saa. 

Põhja regioonis toimuvad meeste ja naiste mängud laupäeval, 27. aprillil, päev hiljem selgub võitja segavõistkondade seas. Kõik kohtumised toimuvad Jüri Spordihoones. Lõuna regiooni turniirid mängitakse Lähte spordihoones sama süsteemi alusel, kuupäevadeks samuti 27. ja 28. aprill. Mees- ja naiskondi võetakse mõlemas regioonis mängima maksimaalselt kaheksa, segavõistkondi 16. 

Iga võistkond võib turniirile kirja panna kuni tosin pallurit, segavõistkondades peab korraga platsil viibima vähemalt kolm naismängijat.

Terviseturniiridel mängitakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi, parem kolmest geimist. Iga geimivõit annab turniiritabelisse ühe punkti. Punktide võrdsuse korral otsustab paremusjärjestuse võitude arv, seejärel geimide suhe, kolmandana vaadatakse omavahelist mängu. Turniiridel ei ole eraldi kohtunikke, nende ülesandeid täidavad osalevate võistkondade esindajad, korraldaja koostatud graafiku alusel.

Täpsemalt on võimalik Terviseturniiride kohta lugeda SIIT. Leheküljelt leiab ka täpsemad juhised registreerumiseks. Osavõtutasu on viis eurot iga registreerunud mängija kohta. 

Kommenteeri uudist

Terviseturniiridele registreerimine kestab esmaspäevani