22.10.201911:05

  Pühapäeval, 20. oktoobril sai Teras Beachil avapaugu uus rannavolle karikasari Teras Cup. Teras Cup on mõeldud nii naistele kui meestele, kus iga kuu toimub üks etapp mõlemale. Igal etapil saab koguda punkte, mille alusel selgub aprillis toimuval viimasel võistlusel Teras Cupi üldvõitja.

  Esimene etapp oli mõeldud naistele, osales 6 paari. Nende seas ka valitsevad Eesti meistrid Liisa Soomets ja Heleene Hollas. Paarid jaotati kahte alagruppi loosi alusel. Alagruppidest pääsesid otse poolfinaali Hollas/Soomets ja Annaliisa Mals/Maria Säästla. Hollase ja Soometsa vastu suutsid koha poolfinaalis välja võidelda kadi Kullerkann ja Jaanika Veldre ning Malsi ja Säästla vastu läksid Karen Oja ja Monika Sild. Esimeses poolfinaalis näitasid Hollas ja Soomets veidi ebakindlust, kuid suutsid geimilõpud enda kasuks pöörata ja finaalikoht kindlustada seisuga 2:0. Teises poolfinaalis läks vaja võitja selgitamiseks kolme geimi ja seekord oli paremad Oja ja Sild seisuga 2:1. Pronksimängus jäid peale Mals/Säästla seisuga 2:1. Finaalis mängisid visalt Oja ja Sild, kuid pidid siiski tunnistama Hollase ja Soometsa paremust seisuga 2:0.

  Turniiri paremusjärjestus: 1. Heleene Hollas/Liisa Soomets 2. Monika Sild/Karen Oja 3. Annaliisa Mals/Maria Säästla 4. Kadi Kullerkann/Jaanika Veldre 5. Gertrud Alatare/Karin Lassi 6. Elina-Liis Rais/Diana Hudneva.
   
  Järgmine meeste turniir toimub juba sel pühapäeval 27.10 ja järgmine naiste etapp leiab aset 17.11. Hoia endt turniiridega kursis, jälgides Teras Beachi facebooki lehte!

  Kommenteeri uudist

  Teras Beachil alustas uus rannavolle karikasari Teras Cup