Renee Teppan Belchatowis. Foto: Belchatowi Skra

Renee Teppan ja tema koduklubi Belchatowi Skra pidasid täna Meistrite liigas veerandfinaali kordusmängu Peterburi Zeiidi vastu ning pääsesid üle noatera edasi. 

Belchatowil oli avamängust kaasas 3:1 (25:18, 13:25, 25:22, 25:18) võit, täna oli samuti tulemusega 3:1 (25:22, 21:25, 25:20, 25:20) parem Zeniit, mis tähendas, et poolfinaali pääsu pidi otsustama kuldne geim. Selle suutis Belchatow võita 15:11 ja tagas sellega edasipääsu poolfinaali.

Viimasel ajal seljavaluga hädas olnud Renee Teppan sekkus tänagi episoodiliselt ning tõi 2 punkti (üks serviässast, teine rünnakult). Belchatowi edukaim oli 18 punktiga (+9) Jakub Kochanowski, Zeniidile tõi György Grozer 28 punkti (+18).

Belchatowi poolfinaalivastane tuleb paarist Civitanova Cucine Lube - Moskva Dünamo.

Renee Teppan jagas mängu eel kommentaare Euroopa Võrkpalliliidu kodulehele: "Me küll võitsime avamängu, ent mängisime kodus. Ja usun, et meie saal on vastaste jaoks väga ebamugav. Võõrsil on alati keerulisem, eriti pärast pikka lendamist. Usun, et Zeniit servib kodus paremini kui avamängus, seetõttu tuleb meil oma taset hoida, kui mitte pareminigi tegutseda. Vastuvõtul tuleb korralik esitus teha ja peame mängima meeskondlikult, siis oleme me väga raske vastane. Tuleb huvitav mäng!"

 

Kommenteeri uudist

Teppan ja Belchatow jõudsid üle noatera Meistrite liigas poolfinaali