10.06.202016:05
  Noorte rannavõrkpallisari Saaremaal (Foto: Allan Mehik)

  Neljapäeval tehakse Tartus algust noorte rannavõrkpalli Swedbank karikavõistlustega, kui avaetapil selguvad parimad neljas vanuseklassis. 

  Tartus mängivad neljapäeval kuni 18-aastased noored. Reedel tuleb rannaliivale kuni 20-aastaste, laupäeval kuni 14-aastaste ja pühapäeval kuni 16-aastaste vanuseklass. Koostöös Swedbankiga loositakse igal etapil kõikides vanuseklassides välja Mikasa ametlik rannavõrkpall.

  Alates 1. juunist on lubatud vabas õhus spordivõistluste korraldamine, kui tegevustes osalejaid on maksimaalselt 100. Seoses suure eelregistreerunute arvuga on kuni 14- ja kuni 16-aastaste poeglaste vanuseklassis muutunud turniiri koht ja algusaeg. U16 vanuseklassi poeglaste turniir toimub pühapäeval, 14. juunil algusega kell 11 Eesti Maaülikooli rannavõrkpalliväljakutel (Kreutzwaldi 3, Tartu). Registreerimine algab kohapeal kell 10.30. U14 vanuseklassi poiste turniir toimub laupäeval, 13. juunil algusega kell 11 Eesti Maaülikooli rannavõrkpalliväljakutel. Registreerimine algab kohapeal kell 10.30. Ülejäänud turniirid toimuvad Tartu Rannakeskuses A.Le Coq spordimaja kõrval algusega kell 10.  

  Toimunud on ka teine muudatus, kui väljakutele ei ole võimalik lubada ühtegi kõrvalist isikut, kaasa arvatud eelnevalt võistkonna juurde registreeritud isikuid (vanemaid, treenereid jt). Erandiks jääb U20 (neiud ja noormehed) vanuseklassi turniir Rannakeskuses ning U16 poeglaste ja U14 poiste turniir EMÜ väljakutel.

  Küsimuste korral saab lisainfot e-maili kristjankais@hotmail.com või telefoni +372 5115116 teel. 

  Kommenteeri uudist

  Uuendatud! Noorte rannavõrkpallisarja avaetapil tehti muudatusi