06.03.201819:45
Tartu Ülikool/Eeden (Foto: skduo.ee)

Tartu Ülikool/Eeden kindlustas naiste Meistriliigas põhiturniiri esikoha, võttes teisipäeval Famila/Võru Võrkpalliklubi vastu kindla võidu.

Vaid üks tund kestnud kohtumises korraldas võõrsil mänginud Tartu võistkond tõelise jõudemonstratsiooni, loovutades avageimis võõrustajatele vaid 6 punkti. Mõnevõrra tasavägisemad olid teine ja kolmas geim, kuid ka nendes ei tekkinud võitjas kahtlust - Võru esinduse arvele kogunes mõlemas geimis võrdselt 13 punkti. Seega leppis kodupubliku lemmik kindla 0:3 (-6, -13, -13) kaotusega.

Võitjate parimana tõi Ingris Suvi 12 punkti, jäädes kümnega plussi. Koguni 8 pallinguässa löönud Renate Pikk assisteeris 10 ja Kadi Mägi 8 punktiga. Koduvõistkonna ridades lõpetas Brita Saare mängu nelja punktiga.

Mängu lõpus oli Võru rünnakuprotsent vastuvõtust parem! Numbrid vastavalt 16,7 ja 12,9 protsenti. Samas teisel pool võrku olid näitajad mäekõrguselt paremad. Tartu vastuvõtt oli 48,1 ja rünnak 52,2 protsenti. Võõrustajate vastuvõtuprotsent peegeldaski külaliste kindla võidu võtit, milleks oli edukas palling - servijoone taga teeniti koguni 28 otsepunkti. Võrulannade sama näitaja oli kolm.

Põhiturniiri esikoha kindlustanud Tartu Ülikool/Eeden kogus kümne mänguga 27 punkti, Võru naiskonnal on neljandana kuue mänguga kirjas seitse punkti. Kolmapäeval võõrustab turniiritabeli viies Kohila Võrkpalliklubi/E-Service koht madalamal asuvat Audentese SG/ Noortekoondist ja reedel Famila/Võru Võrkpalliklubi.

Naiste Meistriliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
6.märts 2018 kell 19:00 SA Võru Spordikeskus võimla Famila/Võru VK TÜ/Eeden 0:3 (-6, -13, -13)
7.märts 2018 kell 18:30 Kohila Spordikompleks Kohila VK/E-Service Audentese SG/ Noortekoondis Live-skoor
9.märts 2018 kell 19:00 Kohila Spordikompleks Kohila VK/E-Service Famila/Võru VK Live-skoor