24.11.201918:00
Tartu Ülikool/Bigbank (Foto: skduo)

Tartu Ülikool/Bigbank saavutas naiste Balti liigas hooaja seitsmenda võidu, kui kolmes geimis mängiti üle 2017. aasta meister TK Kaunas.

Kodusaalis mänginud tartlannad võitsid avageimi 25:18 ja teise 25:22 tulemusega. Kolmandas geimis jäi Eesti naiskond peale 25:21 resultaadiga, saavutades seega 3:0 (18, 22, 21) võidu.

Tartu naiskonna resultatiivseimaks tõusis 15 punkti kogunud Ingris Suvi. Kadi Kalm, Laura Reiter ja Mari Arak lisasid 10 punkti. Tartlannade servi vastuvõtt oli 47% ja rünnak 34%, blokis koguti 11 ja servil 7 punkti. Leedulannade vastuvõtt oli vaid 18% ja rünnak 30%, blokis teenisid külalised 8 ja servil 6 punkti. Meeldivalt vähe eksiti servil - Tartu naiskond tegi kuus ja Kaunase esindus neli viga.

Üheksa mängu pidanud Tartu Ülikool/Bigbank ja kuuel korral väljakul käinud TalTech/Tradehouse on parimatena kogunud 18 punkti, Riia Võrkpallikool järgneb 16 punktiga. Audentes SG/Noortekoondis on kaheksandana noppinud viis punkti. Eesti võistkonnad jätkavad Balti liigat 7. ja 8. detsembril.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN