03.11.201913:30
Tartu Ülikool/Bigbank (Foto: skduo)

Tartu Ülikool/Bigbank ei suutnud naiste Balti liigas punktilisa teenida, kui kolmes geimis jäädi alla tabeliliider Riia Võrkpallikoolile. Tartu esindusel on pärast tänast kirjas kolm võitu ja kaks kaotust ning seitse punkti.

Kodusaalis mänginud tartlannad täna üheski geimis 20 punkti piirini ei jõudnud, kogudes avageimis 18 ning teises ja kolmandas 17 punkti. Kerttu Lääne arvele kogunes 10 ja Laura Reiteri kontosse 9 punkti, Marta Kamelija Levinska säras lätlannade poolel 21 punktiga. Blokis jäid võitjad peale punktidega 6-3 ja servil 13-7, rünnakul olid külaliste edunumbrid 48%-40%.

Samad naiskonnad pidasid esimese mängu 12. oktoobril, kui tartlannad jõudsid võõrsil raske 3:2 (-21, 23, 23, -20, 12) võiduni. Riia võistkond teeb tänavu kaasa ka tugevuselt kolmandas eurosarjas, kus detsembris mängitakse Ungari võistkonna Bekescsabaiga.

Kolmandal kohal jätkav Tartu Ülikool/Bigbank on viie mänguga kogunud seitse punkti, Riia Võrkpallikoolil on parimana koos 13 punkti. Ainsana püsib kaotuseta teisel kohal paiknev TalTech/Tradehouse, olles kolme mänguga saavutanud maksimaalsed 9 punkti.

Naiste Balti liiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ning turniiritabel SIIN