28.06.201614:35

Alates järgmisest teisipäevast ehk 5. juulist liitub Credit24 Suvevolle tänavuse hooajaga ka Tartu. Kolmel järjestikusel teisipäeval saavad sealsed võrkpallisõbrad oma võimeid proovile panna uhiuues rannaspordikeskuses, mis kerkis Tigutorni kõrvale.

Juba täna leiab 17 paigas üle Eesti aset Credit24 Suvevolle neljas etapp. Mängupaikadeks on Tallinnas Tammsaare teel asuv Credit24 Arena, Pirita, Taebla, Kärdla, Kuressaare, Pärnu, Rakvere, Viljandi, Võru, Tõrva, Otepää, Põlva, Paide, Kohila, Jõhvi, Põltsamaa ja Kloogaranna. Kõik vollesõbrad saavad ennast nii homsele kui järgnevatele etappidele kirja panna SIIN. Eelregistreerimine lõppeb võistluspäeval kell 15:00. Etapil osalemise tasu on eelregistreerunutele neli eurot ja kohapeal viis eurot inimese kohta. Maksmine toimub võistluse toimumiskohas sularahas.

Suvevollel saavad mängida kõik vähemalt 14-aastased võrkpallisõbrad ja osalemiseks ei ole vaja kuuluda võistkonda, sest tiimid moodustatakse igal turniiril koha peal vastavalt iga mängija reitingule. Nii on võrkpalli teisipäevakutel võimalik mängida koos uute toredate volleharrastajatega. Muretsema ei pea ka sellepärast, kui satutakse suve jooksul mööda Eestit reisima, sest punktisüsteem on igal pool ühtne ning lubatud on osa võtta erinevates Suvevolle võistluspaikades.

Meeste- ja naistearvestuses peetakse võistlusi eraldi, välja arvatud juhul kui nais- või meeskondi on kokku vähem kui kolm. Vastaval juhul koostatakse segavõistkonnad. Mängijate arv ühes võistkonnas on kolm või neli, vastavalt osalejate üldarvule. Mängud peetakse rahvusvaheliste saalivõrkpalli reeglite järgi välitingimustes. Täpne turniirisüsteem ja ajakava selgub enne võistluste algust.

Autasustatakse iga etapi esikolmikusse kuulujad ning hooaja kokkuvõttes parima reitinguga mängijad. Sarja peaauhinnaks on reis kahele meeste 2017. aasta Euroopa meistrivõistluste valiksarja teise ringi turniirile Tšehhis, kus kohta Vana Maailma tugevaimate seas jahib ka Eesti rahvusmeeskond. Meie vastasteks on võõrustajate kõrval Makedoonia ja Rumeenia. Peaauhind läheb loosi kõigi mängijate vahel, kes on osalenud vähemalt neljal etapil.

Lisainfot Suvevolle mängude ja toimumiskohtade kohta leiab Credit24 Rahvaliiga Facebooki fännilehelt, meeste paremusjärjestust näeb SIIN ja naiste oma SIIN.

 

 

Kommenteeri uudist

Tartu Suvevolle alustab 5. juulil