16.05.201815:35
Tartu Rannakeskus

Järgmisel nädalal alustab Tartu Rannakeskuses teist täispikka suvehooaega rannavõrkpalli Nõo Lihavürsti karikasari, tuntud ka kui „Suitsuvorsti turniir“.

Naiste turniiripäevaks on traditsiooniliselt kolmapäev, erandina on Eesti saalivõrkpalli rahvukoondiste põnevusmängude tõttu avaetapp neljapäeval, 24. mail. Meeste turniiripäevaks on esmaspäev ja avapauk antakse juba 21. mail. Kokku on suvel kavas nii naistele kui ka meestele 10 etappi, nädalane hingetõmbepaus tehakse vahetult pärast jaanipäeva. Turniiri algusajaks on 18, võistlejad peavad kohal olema hiljemalt kell 17.45. Täiskasvanu osalustasu on 5 eurot, alla 20-aastase noore osalutasu on 4 eurot.

Iga turniiri esinelikule panevad auhinnad välja Nõo Lihavürst, Tartu Mill, A. Le Coq, Jungent ja Rannakeskus. Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõitjaid naiste ja meeste arvestuses autasustatakse karikatega ning 100-eurose kütuse kinkekaardiga Sevenoililt Premium7 tanklatest. Täpsem info, võistluste juhendid ja registreerimine Rannakeskuse kodulehel SIIN.

Kommenteeri uudist

Tartu Rannakeskuses stardib suvine Nõo Lihavürsti karikasari