11.03.201816:00
Tartu Dorpat/TKSK (Foto: Kaisa Karjane)

Naiste esiliigas peeti laupäeval põhiturniiri eelviimane mäng, milles kohtusid VK Kramp N1 ja Tartu Dorpat/TKSK. Raske võidu saavutanud Tartu esindus kindlustas sellega viienda koha.

Võõrsil peetud vastasseisus võitsid tartlannad esimese ja teise geimi vastavalt 25:23 ja 26:24 tulemusega. Kolmandas ja neljandas geimis oli omakorda parem koduvõistkond Kramp, viies 25:16 ja 25:23 ülekaaluga mängu otsustavasse viiendasse geimi. Seal oli edukam Tartu esindus, kui 15:13 paremusega saavutati 3:2 (23, 24, -16, -23, 13) võit. 12-st mängust kümme punkti kogunud Tartu Dorpat/TKSK lõpetas põhiturniiri viienda kohaga, kaheksa punkti teeninud VK Kramp N1 tuli kuuendaks.

Põhiturniiri viimases mängus selgub teise ja kolmanda koha omanik, kui Ülenurmel on teisena kirjas 26 ja Peetri Võrkpalliklubil kolmandana 25 punkti. Nimetatud naiskonnad peavad viimase mängu 14. märtsil, kohtudes omavahel Tõrvandis. Olukord on selge - mõlemad vajavad vastasseisust võitu, sest kaotus tähendab põhiturniiri kolmandat kohta ja veerandfinaalseeriat. Võit ja põhiturniiri teine koht tagab sarnaselt põhiturniiril esimeseks tulnud Kuressaarele automaatselt pääsu poolfinaali.

Naiste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN ja turniiritabel SIIN

Ajakava:

Alguaeg Asukoht     Tulemus
10.märts 2018 kell 14:30 Tallinna Heleni Kool VK Kramp N1 Tartu Dorpat/TKSK 2:3 (-23, -24, 16, 23, -13)
14.märts 2018 kell 18:30 Tõrvandi Spordihoone Ülenurme Peetri VK