06.12.201721:20
Tallinna Ülikool (Foto: PauseMedia)

Naiste karikavõistluste teise poolfinaalseeria avamäng pakkus pealtvaatajatele ühepoolse vastasseisu, mis lõppes Tallinna Ülikooli võiduga TTÜ/Tradehouse`i üle.

Koduväljakul mänginud TTÜ üheski geimis 20 punkti piiri ei ületanud. Suurim saak koguti teises geimis, kui TLÜ 25 punkti vastu saavutati 18 punkti. Esimene ja kolmas geim lõpetati vastavalt 16 ja 14 punktiga.

Silmapaistvat 56,5-protsendilist (23-st 13) rünnakuefektiivsust näidanud Dorit Heinastu panustas võitu 14 (+10) punkti. Kaisa Õunpuu assisteeris 12 punktiga. Koduvõitkonnale tõi Mari-Liis Graumann 14 ja oktoobrikuu parim mängija Hanna Pajula 11 punkti. Kui TLÜ jäi võistkonnana 27 punktiga plussi, siis TTÜ omakorda kahega miinusesse. Rünnakul näitasid võitjad 47,4-protsendilist ja kaotajad 32,9-protsendilist efektiivsust. Pallingu vastuvõtul avaldus TLÜ ülekaal protsentides 55,6-44,1.

Tegemist on linnarivaalide teise omavahelise kohtumisega tänavusel hooajal. Esimesel korral saavutas TLÜ Balti liigas 3:0 (15, 15, 18) võidu. Teine finalist saab selgeks 12. detsembril Tallinna Ülikooli Spordisaalis, kui kavas on seeria kordusetendus. 29. detsembril peetavas karikafinaalis on koha juba kindlustanud Tartu Ülikool/Eeden.

Neljapäeval jätkub naiste Meistriliiga, kui Famila/Võru Võrkpalliklubi võõrustab Võru Spordikeskuse võimlas Audentese SG/ Noortekoondist.

Karikavõistluste ajakava ja tulemused on nähtavad SIINturniirisüsteem SIIN

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
6.detsember 2017 kell 19:30 Tallinna Tehnikaülikooli spordihoone TTÜ/Tradehouse Tallinna Ülikool 0:3 (-16, -18, -14)
12.detsember 2017 kell 19:30 Tallinna Ülikooli spordisaal Tallinna Ülikool TTÜ/Tradehouse Live-skoor