28.10.201816:15
Tallinna Ülikooli meeskond. Foto: Facebook

Eesti meeste karikavõistlustel on selgunud veel üks veerandfinalist, kui kahe esiliigas mängiva meeskonna Tallinna Ülikooli ja LotusTimber/Neemeco SK duelli võitis Tallinna Ülikool. Täna olid võidunumbrid 3:1 (25:23, 25:18, 20:25, 33:31), avakohtumine võideti 3:0.

Veerandfinaalis ootab Tallinna Ülikooli meeskonda ees Bigbank Tartu.

Sama tabelipoole teises veerandfinaalpaaris on vastamisi Pärnu Võrkpalliklubi ja esiliigasse kuuluv TalTech/Kiili. Avakohtumise võitis Pärnu 3:1, kordusmäng toimub 10. novembril kell 18.00 Pärnus.

Teises tabelipooles on peetud kaks kohtumist, kui Rakvere VK sai kahel korral jagu TalTechist ning läheb veerandfinaalis vastamisi Saaremaa Võrkpalliklubiga. Teises selle tabelipoole veerandfinaalis kohtuvad Selver Tallinn ja esiliiga meeskond EMÜ.

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Edasi pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on 1 võit ja 1 kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Kaheksandikfinaalid peavad olema mängitud 29. oktoobriks, veerandfinaalmängud 16. novembriks ja poolfinaalmängud 10. detsembriks.      Karikafinaalid toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast poolfinaale ja 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.

Vaata karikavõistluste tulemusi ja ajakava!

Kommenteeri uudist

Tallinna Ülikool edenes karikavõistlustel veerandfinaali