23.01.201911:00

Jaanuaris selgusid meeste Euroopa meistrivõistluste finaalturniiri alagrupiturniiri mängude kuupäevad. Eesti rahvusmeeskond alustab finaalturniiri valitseva maailmameistri Poola vastu. Eesti peab alagrupikohtumised Hollandis, meie vastasteks on Holland, Poola, Tšehhi, Ukraina ja Montenegro.  

Eesti meeskond peab oma alagrupikohtumised Hollandis kahes erinevas linnas. Eesti meeskond stardib EMil 13. septembril, kui esimeseks vastaseks on Poola (mäng toimub Rotterdamis, Rotterdam Ahoy hallis). Seejärel minnakse 14. septembril vastamisi Montenegroga (mäng toimub Rotterdamis, Rotterdam Ahoy hallis), 15. septembril on vastaseks Tšehhi (mäng toimub Rotterdamis, Rotterdam Ahoy hallis), 17. septembril mängitakse Hollandiga (mäng toimub Amsterdamis, Sporthallen Zuid hallis) ning 18. septembril Ukrainaga (mäng toimub Amsterdamis, Sporthallen Zuid hallis).

Eesti alaliit on pidevas suhtluses Hollandi alaliiduga, et Eesti fännidel oleks ka seekord Euroopa meistrivõistlustel oma fännisektor. Hetkel veel ses osas täpset infot pole ja palume fänndel seni kannatust varuda. Jagame piletiinfot niipea kui võimalik.

Finaalturniir toimub 12.-29. septembrini neljas riigis: Prantsusmaal, Belgias, Hollandis ja Sloveenias ning 24 meeskonda on jaotatud nelja kuueliikmelisse alagruppi. Igast alagrupist pääseb kaheksandikfinaali neli esimest, D-alagrupist edasi pääsenud meeskonnad kohtuvad kaheksandikfinaalis B-alagrupi nelja paremaga. Kaheksandikfinaalid toimuvad Apeldoornis (Holland), Antwerpenis (Belgia), Nantes´is (Prantsusmaal) ja Ljubljanas (Sloveenias).

Vaata täielikku alagrupimängude ajakava!

Eesti alagrupimängude ajad (kohalik kellaaeg):

13.09 kell 17.00 Eesti - Poola (Rotterdam, Rotterdam Ahoy hall)

14.09 kell 19.00 Eesti - Montenegro (Rotterdam, Rotterdam Ahoy hall)

15.09 kell 19.00 Tšehhi - Eesti (Rotterdam, Rotterdam Ahoy hall)

17.09 kell 20.00 Eesti - Holland (Amsterdam, Sporthallen Zuid hall)

18.09 kell 17.00 Ukraina - Eesti (Amsterdam, Sporthallen Zuid hall)

Kommenteeri uudist

Tähtis info meeste Euroopa meistrivõistlustele sõitjatele!