13.06.202021:55
    U-14 tüdrukud

    Tartus toimuval suve esimesel noorte rannavõrkpalli Swedbank karikavõistluste etapil mängisid laupäeval kuni 14-aastased noored, kui esikohta püüdis 40 tüdrukute ja 21 poiste võistkonda.  

    Kõige nooremate ehk U-14 tüdukute parimat mängu näitasid lätlannad Liva Ebere ja Agnese Grinberga, kellele järgnesid teise koha hõivanud Lisandra Tatrik ja Mirjam Karoliine Kask ning kolmanda koha vääriliselt esinenud Läti duo Estere Martinsone ja Estere Oša. 

    Kuni 14-aastaste poiste konkurentsis võidutsesid Joonah Marten Üprus ja Andres Jefanov. Teise koha saavutas Läti võistkond Reds Martinsons ja Karlis Mardoks ning kolmanda koha samuti Läti esindus Patriks Orups ja Ralfs Andrejevs. Swedbanki loosipallid võitsid Janette Kund ja Krisjanis Bajars

    Neljapäevased U-18 vanuseklassi tulemused on nähtavad SIIN ja reedesed U-20 tulemused SIIN. Pühapäeval võistleb Tartus U-16 vanuseklass. 

     U-14 poisid

    Esimese etapi paremusjärjestus:

    U-14 tüdrukud

    1 Liva Ebere Agnese Grinberga
    2 Lisandra Tatrik Mirjam Karoliine Kask
    3 Estere Martinsone Estere Oša
    4 Sandra Karro Inger Rummo
    5 Gerda Levo Lisete Riimand
    5 Merii Laar Anete Vihandi
    5 Anni Annus Marie Karo
    5 Annabel Lattik Kendra Jürgens
    9 Emilija Kalijieva Polina Kotova
    9 Maria Saar Liisa Kivioja
    9 Teele Piirimäe Helis Korjus
    9 Marta-Mia Ploomipuu Hannemai Hanimägi
    9 Freia Liisa Palk Roosi Brigita Toom
    9 Romi-Liis Aare Heleri Kuhi
    9 Anelle Kukk Janette Kund
    9 Kirke Kaasik Heidi Vahula
    17 Madli Pilv Anna Elisabeth Leetmäe
    17 Iris Tambets Anett Lang
    17 Paula Andreson Karolin Raudla
    17 Helena Papadatos Kirke Kotsar
    17 Kertu Kiisholts Elo-Mai Vilt
    17 Sandra Lepp Elis Aasa
    17 Kertu Kuhlberg Riine Maidvee
    17 Melissa Männason Kadi Tõnisson
    25 Heleri Soodla Merili Aasmäe
    25 Lisette Annion Elisabeth Kulla
    25 Mia-Mariko Viksi Emma Lust
    25 Delis Tomasson Mirell Loit
    25 Saara-Maria Niitvägi Silvia Loorits
    25 Saskia Lee Neemsalu Anete Haak
    25 Kadi Mandel Laura Marleen Zopp
    25 Teele Loho Brita Männilaan
    25 Skayler Saaristu Karoli Aasmäe
    25 Maria Elisabeth Kukk Carola Maikov
    25 Susanna Elisabeth Rikand Mirjam Mäe
    25 Marie Miilen Kätriin Villems
    37 Eliise Tammesoo Signe-Gerda Kants
    37 Anete Pihlak Ellen Hiiemägi Möls
    37 Marleen Ojasoo Berit Saare
    37 Pauliine Issak Serili Aasmäe

     

    U-14 poisid

    1 Joonah Marten Üprus Andres Jefanov
    2 Reds Martinsons Kārlis Mardoks
    3 Patriks Orups Ralfs Andrejevs
    4 Valters Kirsons Tomass Blekte
    5 Mattias Meresaar Konrad Jaani
    5 Artur Tsuhnenkov Daniil Verhogljad
    5 Andreas Voit Carl Kreek
    5 Markus Magomedov Mattias Thomas Luhaväli
    9 Mattias Püvi Ralf Kahu
    9 Arpo Vahula Toomas Patrik Parijõgi
    9 Andri Koitla Kaur Koitla
    9 Tobias Luis Laffranque Robin Roots
    13 Aksel Aavik Anton Aavik
    13 Kirill Savela Jakov Kulikov
    13 Andero Tatrik Alex Kuprijanovits
    13 Vesse Ohno Tinto Kuusk
    13 Ernests Pastars Rihards Leja
    13 Tom Mario Välja Kaur Vilpuu
    19 Jorens Stūris Klāvs Priede
    19 Krišjānis Bajārs Kristaps Paio
    19 Silver Vaher Johannes Lokko

    Kommenteeri uudist

    Swedbank karikavõistluste avaetapil jagasid medaleid kuni 14-aastased noored