07.04.201916:50
Eesti meister Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool

Nädalavahetusel Tartus toimunud kuni 20-aastaste neidude Eesti meistrivõistluste I finaalturniir lõppes Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikooli esikohaga. Esikolmikusse mahtusid veel Selver Tallinn Spordikool ja Spordiklubi Tats Kiili. 

Võimsalt esinenud Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool võitis kõik viis kohtumist, loovutades seejuures vaid ühe geimi 3:1 (20, -14, 15, 21) võidumängus Olerex/Veski Mati Tartule. Selver Tallinn Spordikool saavutas nelja võiduga hõbe- ja Spordiklubi Tats Kiili kolme võiduga pronksmedali. 

Esimesena esikolmikust välja jäänud koduvõistkond Olerex/Veski Mati Tartu võitis viiest kohtumisest kaks. Ühe võidu kogunud Jõhvi Spordikool tuli viiendaks ja ainsana võiduta jäänud Võrkpalliklubi Täht Tallinn kuuendaks. 

Parimad mängijad: Anna Tam (Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool), Marily Lass (Selver Tallinn Spordikool), Maria Säästla (Spordiklubi Tats Kiili) ja Kertu Kollo (Olerex/Veski Mati Tartu). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN ning tulemused ja turniiritabel SIIN

Käimasoleval hooajal on A-vanuseklassi neiud juba kahel korral omavahel kohtunud, kui oktoobris peetud Eesti karikavõistlustel võitis kuldmedali Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool. Olerex/Veski Mati Tartu saavutas hõbe- ja Selver Tallinn Spordikool pronksmedali. Veebruaris toimunud EVF karikavõistlustel mängisid ennast esikolmikusse Selver Tallinn Spordikool, Olerex/Veski Mati Tartu I ja Spordiklubi Tats Kiili. 

Selver Tallinn Spordikool

 Spordiklubi Tats Kiili

Parimad mängijad 

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool 15  15:1  5/5 
2. Selver Tallinn Spordikool   12  12:5  5/5 
3. Spordiklubi Tats Kiili  10:9  5/5  
4. Olerex/Veski Mati Tartu  10:9  5/5 
5. Jõhvi Spordikool  4:14  5/5 
6. Võrkpalliklubi Täht Tallinn  2:15  5/5  

 

Ajakava (Tartu Ülikooli Spordihoone kollane saal):

 

Algusaeg

 

Tulemus

1.

R 05.04.2019 10:30

Jõhvi spordikool - Olerex/Veski Mati Tartu 

0:3 (-19, -24, -14) 

2.

R 05.04.2019 12:45

Spordiklubi Tats Kiili - Võrkpalliklubi Täht Tln

3:0 (17, 20, 15) 

3.

R 05.04.2019 14:30

Selver Tallinn spordikool – Palusalu SK /Tln SpKool

0:3 (-21, -14, -21) 
4. R 05.04.2019 16:15 Olerex/Veski Mati Tartu - Spordiklubi Tats Kiili  2:3 (-14, -19, 19, 24, -15) 
5. R 05.04.2019 18:00 Selver Tallinn spordikool - Jõhvi spordikool

3:0 (16, 17, 15)

6.

R 05.04.2019 19:45

Palusalu SK /Tln SpKool - Võrkpalliklubi Täht Tln

3:0 (25, 22, 22)
7. L 06.04.2019 10:00 Spordiklubi Tats Kiili - Selver Tallinn spordikool

1:3 (-16, 24, -20, -17) 

8.

L 06.04.2019 11:45

Võrkpalliklubi Täht Tln - Olerex/Veski Mati Tartu 

0:3 (-16, -21, -9) 
9. L 06.04.2019 13:30 Jõhvi spordikool - Palusalu SK /Tln SpKool

0:3 (-14, -21, -18) 

10.

L 06.04.2019 15:15

Selver Tallinn spordikool - Võrkpalliklubi Täht Tln

3:0 (21, 18, 21) 

11.

L 06.04.2019 17:00

Jõhvi spordikool – Spordiklubi Tats Kiili 

1:3 (-21, -13, 17, -8) 

12.

L 06.04.2019 18:45

Palusalu SK /Tln SpKool - Olerex/Veski Mati Tartu

3:1 (20, -14, 15, 21) 

13.

P 07.04.2019 10:00

Võrkpalliklubi Täht Tln - Jõhvi spordikool

2:3 (-23, 27, 24, -23, -13) 

14.

P 07.04.2019 11:45

Spordiklubi Tats Kiili – Palusalu SK /Tln SpKool

0:3 (-11, -22, -26) 

15.

P 07.04.2019 13:30

Olerex/Veski Mati Tartu - Selver Tallinn spordikool 

1:3 (-23, -22, 16, -14) 

Kommenteeri uudist

Suurepärast mängu näidanud Palusalu neiud võitsid Eesti meistritiitli