Renee Teppan tegi Meistrite liigas suurepärase esituse, vedades Belchatowi Skra viimases alagrupikohtumises 3:0 (27:25, 25:23, 31:29) võidule Berliini Recycling Volleys´e üle. Belchatowi teekond jätkub veerandfinaalis.

Teppan kerkis 23 punktiga (+20) kohtumise resultatiivseimaks, eestlasest diagonaalründaja realiseeris 27 rünnakust koguni 20 (74%), kolm punkti tuli serviässadest. Et Belchatowil on mitu temporündajat vigastatud, kasutati täna vaid ühte keskblokeerijat ning Teppan pidi kohati ka tempos mängima.

Belchatow lõpetas alagrupiturniiri 11 punktiga ja sai teise koha. D-alagrupi võitis 14 punkti kogunud Gdanski Trefl, kes täna oli 3:0 (25:20, 25:21, 25:21) üle Timo Tammemaa ja Keith Puparti koduklubist Maaseiki Greenyardist. Tammemaa tõi 12 punkti (+8), Pupart lisas 4 silma (+2). Maaseik lõpetas 6 punktiga kolmandal kohal, 5 punkti teeninud Berliin jäi neljandaks.

Igast alagrupist pääseb veerandfinaali alagrupi võitja, lisaks pääsevad edasi kolm paremat teise koha meeskonda. Belchatow vajas seega täna kindlasti võitu, lisaks sõltus nende veerandfinaali jõudmine ka teiste alagruppide täna toimuvatest mängudest. Teppani koduklubi õnneks lõppes nende saatuse osas lõpuks määravaks saanud B-alagrupi kohtumine Zaksa ja Civitanova Cucine Lube vahel Zaksa 2:3 kaotusega, mis tähendas Belchatowi edasipääsu.

Robert Täht ja Izmiri Arkas kohtusid E-alagrupis Itaalias sealse Perugiaga ning said 1:3 (21:25, 22:25, 27:25, 16:25) kaotuse. Eestlasest nurgaründaja tõi oma meeskonna parimana 15 punkti (+7).

Arkas lõpetas E-alagrupi 1 punktiga neljandat kohal, Perugia võitis alagrupi 18 punktiga, teise koha sai 12 punkti kogunud Moskva Dünamo ja kolmas on 5 punktiga Tours.

Veerandfinaali pääsesid: Kaasani Zeniit (A-alagrupi võitja), Civitanova Cucine Lube (B-alagrupi võitja), Peterburi Zeniit (C-alagrupi võitja), Gdanski Trefl (D-alagrupi võitja), Perugia (E-alagrupi võitja), Chaumont (C-alagrupi teine), Belchatow (D-alagrupi teine) ja Moskva Dünamo (E-alagrupi teine).

Vaata Meistrite liiga kõikide alagruppide seise ja tulemusi!