31.12.201912:25

26.-29. detsembril toimus Tšehhis teist korda rahvusvaheline turniir Prague volleyball games, millest võttis osa Spordiklubi Tats/Saku C-vanuseklassi tütarlaste võistkond. Kolmel võistluspäeval osales neljas vanuseklassis kokku 91 võistkonda.

Mängiti U-12, U-14, U-16 ja U-19 vanuseklassis, võistkondi oli Tšehhist, Slovakkiast, Austriast, Poolast, Eestist, Itaaliast, Saksamaalt ja Lätist. C-vanuseklassis osales kokku 19 tütarlaste võistkonda. Esimesel päeval toimusid alagrupimängud, kus eestlannad suutsid võita kaht Tšehhi võistkonda, napp kaotus tuli vastu võtta turniiril hõbemedali saavutanud Tšehhi võistkonnalt. Alagrupi teise kohaga tagati endale koht kaheksa veerandfinalisti hulgas.

Veerandfinaalis mindi vastamisi hilisema kuldmedalisti Poola võistkonnaga, kellega peeti tasavägine ja võitluslik mäng, kuid kahjuks pidid eestlannad tunnistama vastase 2:0 paremust. Spordiklubi Tats/Saku tütarlapsed lõpetasid turniiri 7. kohaga. Võistlustelt saadi palju head mängupraktikat ja kuhjaga positiivseid emotsioone. Lisaks tutvuti Praha erinevate vaatamisväärsustega ja külastati Praha loomaaeda.

Spordiklubi Tatsi tütarlapsed soovivad tänada Saku Valda, kes turniiril osalemist rahaliselt toetas. Võistkonnas mängisid: Astrid Bogdanov, Carmen Tiffany Tuisk, Anna Kukemelk, Isabel Kärner, Merily Savi, Kristina Aasa, Maarja Liisa Polman, Marleen Erg, Anni Annus ja Marie Karo.