30.10.201812:25
Gerardo's Toys/Neemeco (Foto: Gertrud Alatare)

Naiste esiliigas jätkab Ülenurme kõrval kaotuseta ka Sparta, kui esmaspäeval mängit neljas geimis üle Gerardo's Toys/Neemeco.

Võõrsil mänginud Sparta alustas võimsalt, jäädes avageimis peale koguni 25:16 tulemusega. Teises geimis avaldus külaliste ülekaal numbrites 25:22. Kolmandas geimis oli omakorda parem koduvõistkond Gerardo's Toys/Neemeco, vähendades 25:12 geimivõiduga kaotusseisu minimaalseks. Sparta kohtumist viiendasse geimi siiski ei lubanud, kui neljanda geimi 25:20 ülekaaluga võeti 3:1 (16, 22, -12, 20) võit.

Mõlemad mängud võitnud Sparta hoiab maksimaalse kuue punktiga turniiritabelis teist kohta. Sama punktisumma on koos ka esikohal paikneval Ülenurmel. Kahest mängust kaks kaotust saanud Gerardo's Toys/Neemeco on kolmas. Kolmapäeval kell 19.30 võõrustab turniiritabeli viies naiskond VK Kramp N1 Gerardo's Toys/Neemecot ja neljapäeval kell 20 Sparta tiitlikaitsja Peetri Võrkpalliklubi.

Naiste esiliiga ajakava on nähtav SIIN, tulemused SIIN ja turniiritabel SIIN.

Ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
29.oktoober 2018 kell 19:00 Tallinna 32. Keskkool Gerardo's Toys/Neemeco Sparta 1:3 (-16, -22, 12, -20)
31.oktoober 2018 kell 19:30 Heleni Kool VK Kramp N1 Gerardo's Toys/Neemeco
1.november 2018 kell 20:00 Sparta Spordihoone Sparta Peetri VK