08.07.201821:50
    U-18 poeglapsed

    Pühapäeval lõppes Pärnu rannas kaheksas rahvusvaheline Shelli rannavolle festival, kui teisel päeval võtsid omavahel mõõtu kuni 14- ja kuni 18-aastased noored.

    Tänavu võõrustas Shelli rannavolle festival kokku 314 last, Eestist, Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaalt - eile käis liival 162 ja täna 152 last. Kahe päeva jooksul peeti üle 300 mängu 20 väljakul.

    Kõige nooremate ehk kuni 14-aastaste tüdrukute esikohani jõudsid 18 võistkonna konkurentsis Karlotta Kattai ja Grete Jürgenson, kes olid parimad ka Eesti karikavõistluste avaetapil Kohilas. Maarja Allik ja Maria Allik mängisid ennast teiseks ning Mia Liiva ja Hanna Liise Nälk kolmandaks. 

    Sama vanade poiste kaksikvõit rändas Lätti, kui esimeseks tulid ka eilsel U-16 turniiril võidutsenud Gustavs Auzinš ja Gabriels Kokins ning teiseks Kristians Fokerots ja Markuss Graudelis. Viimastena mahtusid esikolmikusse Stefan Vaaks ja Johann Mattias Üprus. Turniirist võttis osa 11 võistkonda. 

    Võistluspäeva osavõtjaterohkeim oli kuni 18-aastaste tütarlaste turniir, mis meelitas liivale 27 võistkonda. Parimateks osutusid Karmen Viinapuu ja Grete Raie, kes said kaela kuldmedali. Marily Lass ja Eva Liisa Kuivonen saavutasid sarnaselt eilsele U-20 turniirile hõbe- ning Ekaterina Koval ja Elizaveta Roslyakova pronksmedali. 

    Eilsel U-20 turniiril 5.-6. koha võtnud Märt Tammearu ja Timo Lõhmus tõusid tänasel kuni 18-aastaste poeglaste turniiril poodiumi kõrgeimale astmele, edestades 20 võistkonna osalusel peetud turniiril Aleksandr Martynenkot ja Kirill Zharovinit ning Ilian Helendit ja Aleksei Arhipovit. 

    Eesti noorte rannavõrkpalli karikavõistluste arvestusse kuuluva Shelli rannavolle festivali avapäeva tulemused on nähtavad SIIN

    Eesti karikavõistluste neljas etapp on kavas 13.-15. juulil Tartus, viies 20.-22. juulil Viljandis ja kuues 27.-29. juulil Võrus. Noorte rannavõrkpalli Eesti meistrivõistlused toimuvad 3.-5. augustil Tartus. Noorte rannavõrkpalli karikavõistluste juhend on nähtav SIIN ja Eesti meistrivõistluste juhend SIIN, turniiridele saab registreeruda SIIN.   

    U-18 tütarlapsed

     

     U-14 poisid

    U-14 tüdrukud

    Paremusjärjestused:

    U-14 tüdrukud

    Koht Võistkonna nimi  
    1 Duo Karlotta Kattai-Grete Jürgenson
    2 VilVol Maarja Allik-Maria Allik
    3 Liiva Mia Liiva- Hanna Liise Nälk
    4 Vilberg Emma Vilberg-Lisandra Sepp
    5.-6. Leht Piia Leht-Agneta Katrina Eelrand
    5.-6. Emma Agnija Zeiluka-Amilija Rudzite
    7.-8. Viktorija Viktorija Ivannikova- Laine Liga Elste
    7.-8. Koks Vanessa Teesalu-Hanna Koks
    9.-12. Ükssarvik Liisi Laus-Saskia Leht
    9.-12. Laine Katrina Rozite- Laine Osma
    9.-12. Beta Betija Aboltina-Dace Ozolina
    9.-12. Justine Adriana Trušinska-Justine Semjonova
    13.-16. Puma Paula Strale- Justine Kalnina
    13.-16. Adelina Adelina Ampermane-Natalija Andrejeva
    13.-16. Enija Enija Rumaka- Megija Rumaka
    13.-16. Tina Tina Graudina-Anete Kalnina
    17.-18. Tats Carmen Tiffany Tuisk-Astrid Bogdanov
    17.-18. Rei Kaisa Rei-Karmen Umsar

     

    U-14 poisid

    Koht Võistkonna nimi  
    1 Gustav Gustavs Auzinš- Gabriels Kokins
    2 Markuss Kristians Fokerots-Markuss Graudelis
    3 Vaaks Stefan Vaaks- Johann Mattias Üprus
    4 Kohila Sten-Markus Taasväli-Toren Holder Vahesaar
    5.-6. Richard Karlis Liepinš- Richards Berkis
    5.-6. Karlis Edvards Kruminš- Karlis Jaundžeikars
    7.-8. Saule Aivis Blekte- Tomass Blekte
    7.-8. Roberts Roberts Gutmanis-Marinš Jaundžeikars
    9.-11. Daniels Daniels Zuza-Richards Drumvalis
    9.-11. Laats Alex Laats-Tõnis Hendrik Tallo
    9.-11. Kristians Eriks Malcukovs-Kristians Lapins

     

    U-18 tütarlapsed

    Koht Võistkonna nimi
     
    1 Viinapuu Karmen Viinapuu- Grete Raie
    2 Lass Marily Lass- Eva Liisa Kuivonen
    3 Koval Ekaterina Koval- Elizaveta Roslyakova
    4 Vehmanen Karoliina Käen- Peppi Sophia Vehmanen
    5.-6. Hansman Helerin Hansman- Maren Mõrd
    5.-6. Skuratovski Arina Skuratovski-Ragne Rahuoja
    7.-8. Lillepuu Laura Lillepuu-Ave Kuuusk
    7.-8. Sokid Polina Kuznetsova- Anna Gontšarova
    9.-12. Haidla Elina Skuratovski- Nathalie Anett Haidla
    9.-12. Tänav Karolina Kibbermann-Sigrit Tänav
    9.-12. Rebane Isabel Brigita Rebane-Kristin Semm
    9.-12. Paula Laura Silvija Dubulte-Elva Paula Martinsone
    13.-16. Lebedeva Alissa Allahverdjan- Elja Lebedeva
    13.-16. Abel Helen Roman- Anni-Ly Abel
    13.-16. Eklund Ia Eklund-Nea Eklund
    13.-16. Kukk Martina Kukk- Sirli Tänav
    17.-24. Saago Johanna Jurs-Eliise Saago
    17.-24. Kaur Kätriin Põld-Laura Kaur
    17.-24. Käpa Kätlin Käpa- Pille-Riin Raie
    17.-24. Kask Karmeli Kaasik-Kadi Kask
    17.-24. Haidak Helena-Krõõt Haidak- Elisabeth Siivelt
    17.-24. Anett Anett Möllits- Dolores Tooming
    17.-24. Ieva Kristine Buce-Ieva Celma
    17.-24. Pill Liisbet Pill-Greta Raudsepp
    25.-27. Matla Kadi Matla-Marie Reiter
    25.-27. Šito Siri Andersson-Tova Nilsson
    25.-27. Stogov Cristyn Lilienthal- Margit Stogov

     

    U-18 poeglapsed

    Koht Võistkonna nimi  
    1 Okloom Märt Tammearu-Timo Lõhmus
    2 Plamen Aleksandr Martynenko-Kirill Zharovin
    3 Power Ilian Helendi-Aleksei Arkhipov
    4 Kuusk Karmo Saviauk-Marcus Kuusk
    5.-6 Alba Robin Alba-German Tepner
    5.-6. Maila Markus Maila-Tony Tammiksaar
    7.-8. Pelmeen Richard Voogel-Allar Keskülla
    7.-8. Kremlen Egor Zhorovin-Marat Islamov
    9.-12. Prillid Rauno Haidla-Mattias Külvi
    9.-12. Lyons Marts Bicevskis-Emils Aboltins
    9.-12. Voit Jasper Laus-Martin Voit
    9.-12. Pärna Erkki Koitla- Meris Pärna
    13.-16.  Kühvel Egert Roodi-Kaur Tõra
    13.-16.  Draakon Kaur Erik Kais-Karl Mattias Prangli
    13.-16.  Kristaps Kristaps Liepa- Martinš Auzinš
    13.-16.  Virsik Ian Lauk-Matteus Sova
    17.-20. Riis Artur Riis-Mattias Rahuoja
    17.-20. K-Volejs Davis Storkis- Rolands Folkheims
    17.-20. Häädemeeste Jaak Looring-Marcus Auväärt
    17.-20. Jaapan Egert Andrejev-Gerdo Pool

    Kommenteeri uudist

    Shelli rannavolle festivali teisel päeval jäid neljast esikohast kolm Eestisse