08.07.201807:20
    U-16 tütarlapsed

    Laupäeval sai Pärnu rannas alguse kaheksas rahvusvaheline Shelli rannavolle festival, kui avapäeval võistlesid kuni 16-aastased ja kuni 20-aastased noored. 

    Avapäeval käis kahes vanuseklassis liival kokku 162 last Eestist, Soomest, Lätist, Leedust ja Venemaalt. 31 võistkonna konkurentsis peetud kuni 16-aastaste tütarlaste turniiri võitsid Liisa-Lotta Jürgenson ja Lisette Pihor. Hõbemedalid riputati lätlannade Ieva Valdmane ja Rezija Mazure Mago ning pronksmedalid Ragne Rahuoja ja Arina Skuratovski kaela. 

    Sama vanade poeglaste kaksikvõit läks lõunanaabritele lätlastele, kui parimat mängu näitasid Gabriels Kokins ja Gustavs Auzinš. 20 võistkonna hulgas tõusid poodiumi teisele astmele Sandis Berzins ja Davis Vevers ning kolmandale Egor Zharovin ja Marat Islamov. 

    Kuni 20-aastaste neidude turniiril saavutasid kuldmedali Jade Šadeiko ja Maria Säästla, kes jõudsid esikohani ka Eesti karikavõistluste avaetapil Kohilas. Võitjatele järgnesid Marily Lass ja Eva Liisa Kuivonen ning Ekaterina Koval ja Elizaveta Roslyakova. Turniirist võttis osa 18 võistkonda.

    Kuni 20-aastaste noormeeste turniiril osales 12 paari. Teistele jäid püüdmatuks Nikita Evert ja Nikolai Tšuhnenkov, kes noppisid esikoha. Silver Maar ja Siim Tammearu teenisid teise ning Aleksandr Goidin ja Aleksei Arhipov kolmanda koha. 

    Shelli rannavolle festival, mis kuulub ka Eesti noorte rannavõrkpalli karikavõistluste arvestusse, jätkub pühapäeval U-18 ja U-14 vanueklassiga.  

    U-16 poeglapsed

    U-20 neiud

    U-20 noormehed

    Paremusjärjestused:

    U-16 tütarlapsed

    Koht Võistkonna nimi  
    1. Tartu Liisa-Lotta Jürgenson-Lisette Pihor
    2. Liepaja Ieva Valdmane- Rezija Mazure Mago
    3. Rahuoja Ragne Rahuoja-Arina Skuratovski
    4. Tefa Karolina Tšuhnenkova-Aljona Tšuhnenkova
    5.-6. Kuusk Ave Kuusk-Laura Lillepuu
    5.-6. Loho Tuuli Loho-Mia Marta Olonen
    7.-8. SKT Marie Puust-Mia Muru
    7.-8. Šnoreks Alise Eksta- Gerda Šnore
    9.-12. Lottad Eva-Lotta Sikka-Emma-Lota Piirmets
    9.-12 Kurtisa Linda Kurtisa- Elina Kurtisa
    9.-12 Karina Karina Karahona- Alvine Krumholce
    9.-12 Different Ance Klavina- Kitija Martini-Adamsone
    13.-16. Väli Anni Sankmann- Kaisa-Liisa Väli
    13.-16. Tammel Kristin Pütsepp-Kairin Tammel
    13.-16. Duo1 Annabel Ilisson- Mia Laos
    13.-16. Leenurm Janelle Leenurm-Sonja Siimson
    17.-24 Pilt Martha Pilt-Helen Emilia Mätlik
    17.-24 Karu Kerttu Karu-Alina Frischer
    17.-24 Šito Siri Andersson-Tova Nilsson
    17.-24 Toit Kaari Liis Pihel- Laura Aavik
    17.-24 Lauma Lauma Balode- Loreta Matvejeva
    17.-24 Urvik Liis Urvik-Anette Välb
    17.-24 Kate Katrina Šnore- Rendija Springe
    17.-24 Siht Stefi Siht- Stella Maria Pertens
    25.-31. Hiie Berit Hiie-Merely Laast
    25.-31. Kohila Miia-Mari Piirmets- Eliisa Neigo
    25.-31. Tepper Liisi Laus-Kärt Tepper
    25.-31. Ieva Ieva Zonenberga-Anna Plavina
    25.-31. Melser Jarelin Melser-Isabel Normann
    25.-31. Päike Eleanora Linkmann-Marta Tali
    25.-31. Marta Marta Krecere-Eliza Lurdess

     

    U-16 poeglapsed

    Koht Võistkonna nimi  
    1 Kokins Gabriels Kokins- Gustavs Auzinš
    2 David Sandis Berzins-Davis Vevers
    3 Marat Egor Zharovin-Marat Islamov
    4 Troll Egert Roodi-Kaur Tõra
    5.-6. Jansons Davida Jansons-Sandijs Suhnovs
    5.-6. Voit Jesper Laus-Martin Voit
    7.-8. Saaremaa Egert Andrejev-Gerdo Pool
    7.-8. Kneža Daniels Žukovskis-Ralfs Kneža
    9.-12. Kruminš Karlis Jaundžeikars-Edvards Kruminš
    9.-12. Riksti Kristaps Puce-Klavs Lakis
    9.-12. Spainis Richards Jurcins-Rainers Lacis
    9.-12. O-Sands Leo Saulitis-Markus Silkans
    13.-16. Maksis Marcis Beržins-Krišs Liepins
    13.-16. Kohtla Handero Heinastu-Markus Kohtla
    13.-16. Pärnu Kristofer Rünt-Kristo Rammulüüs
    13.-16. Jauda Miks Semenena- Niks Smits
    17.-20 Õun Krister Õun-Henry Liht
    17.-20. Tallinn Madis Altvälja-Juhan Varik
    17.-20. Kalev Rene Dapon- Georg Magnus Lehes
    17.-20. Vesi Markus Poomann-Hendry Visotskis

     

    U-20 neiud

    Koht Võistkonna nimi  
    1 Šadeiko Jade Šadeiko-Maria Säästla
    2 Lass Marily Lass-Eva Liisa Kuivonen
    3 Koval Ekaterina Koval-Elizaveta Roslyakova
    4 K-volley Keisija Dina Hausmane-Patricija Palameika
    5.-6. Maar2 Johanna Maar-Katariina Vengerfeld
    5.-6. Käpa Kätlin Käpa-Karmen Viinapuu
    7.-8. Mitt Helen Roman-Ane Mitt
    7.-8. Beta Elizabete Tekenberga-Signe Kronberga
    9.-12. Tänav Karolina Kibbermann-Sigrit Tänav
    9.-12. Tina Tina Dirike-Simona Granta
    9.-12. Hansman Maren Mõrd-Helerin Hansman
    9.-12. Justine Alida Krumholce-Justine Kleina
    13.-16. Veri Kristin Veri-Victoria Zelinski
    13.-16. Kalvik Emmely Kalvik-Lina Jylhä
    13.-16. Karlsson Amanda Karlsson-Ia Eklund
    13.-16. Täpsi Saskia Täpsi-Anastassia Butorina
    17.-18. Võrkpall Kirke Paris-Mona Marandi
    17.-18. Libero Adele Baltina-Megija Plata

     

    U-20 noormehed

    Koht Võistkonna nimi  
    1 Prima Nikita Evert-Nikolai Tšuhnenkov
    2 Maar Silver Maar- Siim Tammearu
    3 Power Aleksandr Goidin- Aleksei Arhipov
    4 Pelmeenid Kaur Erik Kais- Richard Voogel
    5.-6. Helde Markus Helde-Jan Markus Üprus
    5.-6. Okloom Märt Tammearu-Timo Lõhmus
    7.-8. Mart Edgards Roze- Marts Bicevskis
    7.-8. Dudez Alex Martynenko- Alex Võrobev
    9.-12. Kuusk Karmo Saviauk-Marcus Kuusk
    9.-12. Pärna Erkki Koitla-Meris Pärna
    9.-12. Viljandi Rasmus Erik Viitas- Kenri Kandla
    9.-12. K-Volejs Davis Storkis-Rolands Folkheims

     

     

    Kommenteeri uudist

    Shelli rannavolle festivali avapäeval võistlesid kaks vanuseklassi