11.11.201816:50
Eesti karikavõitja 2018 Palusalu SK/Tallinna SK

Pühapäeval Kiili spordihallis lõppenud kuni 18-aastaste tütarlaste Eesti karikavõistluste I finaalturniiril võitis kuldmedali Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool. Selver Tallinn Spordikool I saavutas hõbe- ja Olerex/Veski Mati Tartu pronksmedali.

Esimeses mängus Selveri üle napi 3:2 (23, 21, -20, -15, 12) võidu saavutanud, kuid seejärel vaid 3:0 võite tunnistanud Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool võitis ainsana kõik viis vastasseisu, millega kindlustati endale Eesti karikavõit. Reedel Palusalule kaotanud Selver Tallinn Spordikool I võttis seejärel neli 3:0 võitu, teenides nii hõbemedali. Pronksmedalid riputati Olerex/Veski Mati Tartu tütarlaste kaela, kes noppisid kolm võitu.

Võru Spordikool oli kahe võiduga neljas ja koduvõistkond Spordiklubi Tats Kiili ühe võiduga viies. Kuuendaks jäänud Võrkpalliklubi Täht Tallinn leppis viie kaotusega. 

Parimad mängijad: Ragne Rahuoja (Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool), Eva Liisa Kuivonen (Selver Tallinn Spordikool I), Laura Laas (Olerex/Veski Mati Tartu) ja Laura Kaur (Võru Spordikool)Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN

Selver Tallinn Spordikool I

Olerex/Veski Mati Tartu

Parimad mängijad 

Turniiritabel:

    Võidud Punktid Geimid Mängud
1. Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool 5 14 15:2 5/5 
2 Selver Tallinn Spordikool I 4 13 14:3 5/5
3. Olerex/Veski Mati Tartu 3 8 9:10 5/5 
4. Võru Spordikool    2 6 7:9 5/5  
5. Spordiklubi Tats Kiili 
1 3 4:13 5/5 
6. Võrkpalliklubi Täht Tallinn 0 1 3:15 5/5 

 

Ajakava (Kiili spordihall):

 

Algusaeg

 

Tulemus

1.

R 09.11.2018 13:00

VK Täht Tallinn – SK Tats Kiili

1:3 (15, -27, -23, -17) 

2.

R 09.11.2018 13:00

Palusalu SK /Tallinna SpKool – Selver Tln SpKool I

3:2 (23, 21, -20, -15, 12) 

3.

R 09.11.2018 14:30

Võru SK - Olerex/Veski Mati Tartu

1:3 (-23, 21, -22, -17) 

4.

R 09.11.2018 16:30

SK Tats Kiili - Palusalu SK /Tallinn SpKool

0:3 (-15, -14, -17) 

5.

R 09.11.2018 18:00

Võru SK - VK Täht Tallinn

3:0 (24, 25, 17) 

6.

R 09.11.2018 19:30

Olerex/Veski Mati Tartu -Selver Tln SpKool I

0:3 (-17, -17, -14) 

7.

L 10.11.2018 10:00

Palusalu SK /Tallinna SpKool - Võru SK

3:0 (20, 12, 16) 

8.

L 10.11.2018 11:30

Selver Tln SpKool I - SK Tats Kiili

3:0 (15, 9, 23) 

9.

L 10.11.2018 13:00

VK Täht Tallinn - Olerex/Veski Mati Tartu

2:3 (14, -19, 17, -14, -8) 

10.

L 10.11.2018 14:30

Võru SK - Selver Tallinn SpKool I

0:3 (-27, -17, -12) 

11.

L 10.11.2018 16:00

VK Täht Tallinn - Palusalu SK /Tallinna SpKool

0:3 (-16, -22, -14)

12.

L 10.11.2018 17:30

Olerex/Veski Mati Tartu - SK Tats Kiili

3:1 (18, 19, -23, 25)

13.

P 11.11.2018 10:00

Selver Tallinn SpKool I - VK Täht Tallinn

3:0 (13, 23, 9) 

14.

P 11.11.2018 11:30

Palusalu SK /Tln SpKool - Olerex/Veski Mati Tartu

3:0 (13, 23, 8) 

15.

P 11.11.2018 13:00

SK Tats Kiili - Võru SK

0:3 (-20, -18, -23) 

Kommenteeri uudist

Selverist napilt paremad olnud Palusalu tütarlapsed võtsid Eesti karikavõidu