28.01.201816:10
EVF karikavõitja Selver Tallinn Spordikool I

Pühapäeval tõmmati Pärnus joon alla kuni 18-aastaste poeglaste EVF karikavõistluste I finaalturniirile, mille esikoha võitis Selver Tallinn Spordikool I. Pärnu Spordikool I saavutas teise ja Rakvere Spordikool kolmanda koha.

Ainsana suutis kolme päeva jooksul kaotusi vältida Selver Tallinn Spordikool I, kes viies mängus loovutas vaid ühe geimi. Viimasele mängule sarnaselt Selver Tallinn Spordikoolile kaotuseta vastu läinud Pärnu Spordikool I leppis otsustavas vastasseisus 1:3 (24, -22, -12, -22) kaotusega, mis tähendas koduvõistkonnale hõbemedalit. Kolme võiduga saavutas pronksmedali Rakvere Spordikool. Spordiklubi Tats Kiili I tuli kahe võiduga neljandaks ja Selver Tallinn Audentes I ühe võiduga viiendaks. Ainsana võiduta jäänud Saaremaa Spordikool lõpetas turniiri kuuenda kohaga.

Parimad mängijad: Rauno Haidla (Selver Tallinn Spordikool I), Märt Tammearu (Pärnu Spordikool I),  Ivory Õuekallas (Rakvere Spordikool) ja German Tepner (Spordiklubi Tats Kiili I). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN

Käimasoleval hooajal on toimunud üks B-vanuseklassi poeglaste tiitlivõistlus, kui novembris selgitati Eesti karikavõitjat. Kiilis toimunud I finaalturniiril tuli täisedu viie võiduga esikohale Pärnu Spordikool I, kes viies mängus loovutas vaid ühe geimi. Selver Tallinn Spordikool tuli nelja võiduga teiseks ja Spordiklubi Tats Kiili I kolme võiduga kolmandaks.

8.

L 27.01.2018 12:30 Saaremaa SpK - Pärnu SpK I 0:3 (-17, -13, -13)

9.

L 27.01.2018 14:00 Selver Tallinn Audentes I - Rakvere SpK 2:3 (20, -23, 22, -9, -11)

10.

L 27.01.2018 15:30 Selver Tallinn spordikool I - Saaremaa SpK 3:0 (8, 10, 9)

11.

L 27.01.2018 17:00 Selver Tallinn Audentes I - SK Tats Kiili I 0:3 (-12, -23, -22)