15.10.201716:15
Eesti karikavõitja Selver Tallinn Spordikool

Pühapäeval Tallinnas Lilleküla Gümnaasiumis lõppenud kuni 20-aastaste neidude Eesti karikavõistluste I finaalturniiril saavutas esikoha Selver Tallinn Spordikool. Esikolmikusse mahtusid ka Olerex/Veski Mati Tartu ja Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool. 

Kolm päeva kestnud turniiril jäi ainsana viies mängus kaotuseta Selver Tallinn Spordikool, kes loovutas vastastele kokku kolm geimi. Vaid Selveri võistkonna 3:2 (22, -19, -21, 23, 8) ülekaalu tunnistanud Olerex/Veski Mati Tartu teenis nelja võiduga hõbe- ja  Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool kolme võiduga pronksmedali.

Esimesnea jäi esikolmikust välja Spordiklubi Tats Kiili, saavutades kahe võiduga neljanda koha. Võrkpalliklubi Täht Tallinn tuli ühe võiduga viiendaks, võiduta jäänud Võru Spordikool leppis kuuenda kohaga. 

Parimad mängijad: Karmen Viinapuu (Selver Tallinn Spordikool), Jade Šadeiko (Olerex/Veski Mati Tartu), Elina Skuratovski (Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool) ja Annaliisa Mals (Spordiklubi Tats Kiili). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN.

 

Turniiritabel:

  Võistkond Võidud Punktid Geimid
1. Selver Tallinn Spordikool 5 14 15:3
2. Olerex/Veski Mati Tartu 4 12 14:6
3. Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool 3 8 10:9
4. Spordiklubi Tats Kiili 2 5 8:12
5. Võrkpalliklubi Täht Tallinn 1 5 7:12
6. Võru Spordikool 0 1 3:15


 

Ajakava (Lilleküla Gümnaasium):

 

Algusaeg  

Tulemus

1.

R 13.10.2017 11:00

Selver Tallinn spordikool – Võrkpalliklubi Täht Tallinn

3:0 (18, 22, 23)

2.

R 13.10.2017 12:45

Olerex/Veski Mati Tartu – Palusalu SK/Tallinna SpK

3:1 (18, 17, -20, 14) 

3.

R 13.10.2017 14:30

Võru spordikool –Spordiklubi Tats Kiili

1:3 (-11, 22, -16, -16) 
4.

R 13.10.2017 16:15

Võrkpalliklubi Täht Tallinn - Olerex/Veski Mati Tartu 0:3 (-9, -14, -21) 
5. R 13.10.2017 18:00 Võru spordikool - Selver Tallinn spordikool

0:3 (-18, -15, -16) 

6.

R 13.10.2017 19:45 Spordiklubi Tats Kiili - Palusalu SK/Tallinna SpK 1:3 (20, -24, -18, -21) 
7. L 14.10.2017 10:00 Olerex/Veski Mati Tartu - Võru spordikool

3:2 (21, -22, 17, -16, 16) 

8.

L 14.10.2017 11:45 Palusalu SK/Tallinna SpK - Võrkpalliklubi Täht Tallinn   3:2 (22, -16, 19, -23, 12) 
9. L 14.10.2017 13:30 Selver Tallinn spordikool - Spordiklubi Tats Kiili

3:1 (20, -21, 19, 21) 

10.

L 14.10.2017 15:15 Võru spordikool - Palusalu SK/Tallinna SpK 0:3 (-20, -19, -10) 

11.

L 14.10.2017 17:00 Selver Tallinn spordikool - Olerex/Veski Mati Tartu 3:2 (22, -19, -21, 23, 8) 

12.

L 14.10.2017 18:45 Spordiklubi Tats Kiili - Võrkpalliklubi Täht Tallinn 3:2 (-15, 22, 23, -17, 8) 

13.

P 15.10.2017 10:00 Palusalu SK/Tallinna SpK-Selver Tallinn spordikool 0:3 (-23, -21, -23) 

14.

P 15.10.2017 11:45 Olerex/Veski Mati Tartu - Spordiklubi Tats Kiili 3:0 (16, 22, 22) 

15.

P 15.10.2017 13:30 Võrkpalliklubi Täht Tallinn - Võru spordikool 3:0 (12, 21, 22) 

 

Olerex/Veski Mati Tartu

Palusalu Spordiklubi/Tallinna Spordikool

Parimad mängijad

Kommenteeri uudist

Selveri neiud tulid A-vanuseklassis Eesti karikavõitjaks