03.09.201908:50

  Selver Tallinn ootab sügisest kõiki 7-18 aasta vanuseid lapsi võrkpallitreeningutele. Avatud on kuus uut rühma ja esmakordselt on võimalik liituda ka laste rannavolletreeningutega.

  Selver Tallinna juhtiva treeneri Rando Ringmetsa sõnul on alates sellest sügisest võimalik võrkpallitreeningutel osaleda kõikides Tallinna linnaosades ja ka Viimsis. Lasnamäel alustavad venekeelsed rühmad Aleksei Tšuhnenkovi juhendamisel.  "Sellel hooajal alustavad ka kuus uut treeningrühma ja treeneritena toimetavad mitmed praegused või endised tippvõrkpallurid," sõnab Ringmets ning täpsustab, et lisaks endistele tippmängijatele Argo Arakule, Kristjan Õuekallasele, Laos Lukasele, Keiu Silmale, Rando Soomele ja Evelin Lepale lisanduvad treeneritena ka mitmed noored värsked tegijad.

  Võrkpallist huvitatud noortel on võimalus valida endale sobiv võrkpallitreening võimalikult kodu lähedalt.

  Paralleelselt võrkpallitreeningutega alustab sellest sügisest Terase rannavollekeskuses tüdrukutele ja poistele mõeldud rannavõrkpalli treeningrühm, mida lootsib ala mitmekordne Eesti meister Argo Arak. Nüüd on ka Eestis võimalik spetsialiseeruda rannavollele juba algkoolieast alates või siis kasutada seda ala võrkpalli kõrval paralleelse tegevusena.

  Tallinna Selveri võrkpalliperel on ligi 700 liiget, mullu oli tegemist Eesti tiitlivõistlustel edukaima Eesti klubiga. Tule ja liitu Eesti edukaima pallimängualaga pealinnas ja selle ümbruses! Tutvu Selveri treeningrühmade ning -kohtadega SIIN.

  Kommenteeri uudist

  Selver Tallinn ootab lapsi võrkpalli ja rannavolle treeningutele