15.05.201814:20
Eesti fännid Riias 2017. aastal. Foto: volley.ee

19. augustil toimub Riias märgiline võrkpallimatš, kui Eesti ja Läti võrkpalli rahvusmeeskonnad kohtuvad mõlema riigi 100. sünnipäeva aastal Euroopa meistrivõistluste valikmängus. Suur mäng toimub Riga Arenal, algusaeg on 19.00. 

Eesti - Läti võrkpallimatš ja sellele eelnev Eesti artistide meelelahutusprogramm Riia kesklinnas toimuvad Eesti Vabariik 100 ürituste raames. 

 

Kohtumise teeb veel erilisemaks fakt, et Läti koondise peatreeneriks on endine Eesti rahvusmeeskonna juhendaja Avo Keel ja see mäng on tema jaoks esimene kord Eesti vastu treenerina tegutseda.

Eesti Võrkpalli Liit loodab, et kohtumist tuleb vaatama kuni 3000 Eesti võrkpallifänni. Kohale tasub tulle juba 18. augustil, sest erinevaid sportlikke ja meelelahutuslikke tegevusi jagub nii 18. kui 19. augustile. Fännid saavad kaasa lüüa harrastajate turniiril, lisaks astuvad üles mitmed artistid Eestist ja Lätist.

Mängu päeval toimub Riia kesklinnas 3-tunnine kontsert ja seejärel liigub Eesti fännide rongkäik rahvuslike laulude saatel Riga Arenale.

17.-19. augustil toimuvad lisaks Riia linna päevad, 20. august on aga teatavasti Eesti taasiseseisvumispäev ja nii saab vollefänn planeerida pika ja sportliku nädalavahetuse.

Lisainfo tuleb lähiajal.

"Värvime Riia siniseks!"

Kommenteeri uudist

Sajandi võrkpallimatš Läti vs Eesti – "Värvime Riia siniseks!"