03.10.201820:55
Credit24 Meistriliigas toimus täna kaks mängu, kui Selver Tallinn läks vastamisi TalTechiga ning Saaremaa VK võõrustas OC/Limbažit. Võidud said kirja Saaremaa ning Selveri meeskonnad.

Saaremaa ja Limbaži pidasid seejuures nii esimeses kui teises geimis maha korraliku lahngu ja mõlemad vaatused võitsid Urmas Tali hoolealused kahpunktilise paremusega. Kolmas geim oli juba Saaremaa kontrolli all, ja mäng võideti 3:0 (25:23, 25:23, 25:12). Saaremaa resultatiivseimaks kerkis Samuel Boehm 16 punktiga (+9), punkti vähem sai kirja Eddie Rivera, kelle efektiivsus oli +10. Saaremaa vastuvõtt oli 52, rünnak 51%, blokist teenit 9 silma ja servilt 1 (vigu tehti samuti pallingul vaid 1).

Läti klubi edukaim skooritegija oli 9 punktini (+5) jõudnud Aleksandrs Nasonovs. Limbaži vastuvõtuprotsent oli 42, rünnakuid realiseeriti 31-protsendiliselt ehk mõlema näitajaga jäädi Saaremaale alla. Blokist teeniti punkte samuti 9 ning serviga 1 (vigu kogunes 7).

Selver Tallinn oli teises tänases mängus TalTechist üle tulemusega 3:1 (26:28, 25:21, 25:23, 25:17). Albert Hurt panustas võitu 19 (+12), Timo Lõhmus 18 (+13) ja Oliver Orav 15 (+5) punkti. Selveri servi vastuvõtuprotsent oli 40, rünnakuprotsendiks kujunes 51. Blokipunkte kogunes 8 (neist 4 läks Lõhmuse kontole) ja servil löödi 7 ässa (4 Oravalt ja 3 Hurdalt), servivigu tehti 16.

TalTechi edukaimad olid Valentin Kordas ja Mihkel Nuut, kes tõid võrdselt 12 punkti (efektiivsus vastavalt +4 ja +5). Vastuvõtt oli 39%, rünnak 36%. Blokist saadi 4 punkti, servilt 6 (vigu tehti servil 14).

Liigatabelis on Saaremaa 6 punktiga kolmas, Selver 3 punktiga kuues ja TalTech pole punktiarvet avanud.

Homme lähevad vastamisi Bigbank Tartu ja Rakvere VK. Mäng algab Tartus kell 20.00.

Nii Tartu kui Rakvere pidasid liiga avanädalavahetusel ühe kohtumise, Tartu alistas 3:1 Saaremaa VK, Rakvere kaotas 1:3 RTU/Robežsardzele.

Kõik mängud on nähtavad Postimehe vahendusel.