18.06.201922:00
Robert Täht Meistrite liigas. Foto: cev.eu

Eesti rahvusmeeskonna liider, nurgaründaja Robert Täht sõlmis 1+1 lepingu Itaalia tippklubiga Sir Safety Perugia Volley.

Perugia on maailma üks edukamaid klubisid, kes on medaleid võitnud nii Meistrite liigas kui Itaalias. "Perugia on üks maailma vägevamaid klubisid ja ma olen äärmiselt tänulik, et saan selles klubis mängida. Minu üheks unistuseks on alati olnud mängida tõelises tippklubis ja nüüd saab see teoks. Teen kõik endast oleneva, et meeskonnale edu tuua," kommenteeris Täht.

Möödunud hooajal pallis Täht Türgi meistriliigas, kus aitas Izmiri Arkase hõbedale. Enne seda mängis ta Poola liigas Lubini Cuprumis.

Samal päeval tuli veel teinegi ülemineku-uudis, kui selgus, et rahvusnaiskonna üks tugitalasid Anu Ennok hakkab tuleval hooajal taas mängima Soome esiklubis Salo LP Viestis. Samas klubis on ta ka varasemalt pallinud. Ennok saab seejuures naiskonnakaaslaseks ka ühe koondisekaaslase, sest Nette Peit esindab tuleval hooajal samuti Salo ridu.

"Salos on olemas kõik, mida mängija vajab ja Soome meistriliiga on iga aastaga tugevamaks muutunud. Minu eesmärgiks on võita Soome liiga ja karikavõistlused ning samuti esineda hästi Meistrite liigas," ütles Ennok klubi kodulehe vahendusel.

Eelmine hooaeg möödus Ennokil Prantsusmaa kõrgliigas Nancy Vandoeuvre´i ridades.

Kommenteeri uudist

Robert Täht liitus Perugiaga, Anu Ennok naaseb Soome