10.08.201615:30
Foto: Kertti Külm

Koduse tugevaima rannavolle sarja, NIVEA Grand Prix’ tänavune hooaeg kulmineerub reedel ja laupäeval Tõrvas, kus selguvad Eesti meistrid naiste arvestuses. Reedel on Frendit Cup turniiril kavas põhiturniiri kohtumised, laupäeval jätkub turniir veerandfinaalidega.

Mängud algavad reedel kell 16:00. Osavõtust teavitada peakohtunikku (Mehis Merilaine) kas koha peal või telefoni teel (5018259) hiljemalt kell 15:00.

Eelmisel aastal võitsid meistritiitli Kristi Nõlvak ja Mari-Liis Graumann, kes alistasid finaalis Kristel Kiensi ja Anett Hollase. Pronksmedalid kuulusid Kadi ja Kaia Mägile.

Tänavu asub Nõlvak tiitlit kaitsma Kristiine Miileniga, Anett Hollase paariliseks on Juudit Kure-Pohhomov. Nemad võitlevad ühtlasi ka viieetapilise sarja üldvõidu nimel. Eestit ka tudengite MM-il esindanud naispaaril on 204 punkti, tosina võrra enam on Kertti Külmal ja Eliise Hollasel, kes aga Tõrvasse mängima ei tule. Medaliheitlusesse tahab kindlasti sekkuda ka tudengite MM-il Eesti naispaaridest parima koha saanud duo Heleene Hollas/Liisa Soomets.

Lõppenud nädalavahetusel Kuressaares peetud meeste meistrivõistlustel triumfeerisid Kristo Kollo ja Karl Jaani, kes alistasid finaalis Kaspar Pomerantsi ja Mihkel Tanila. Pronksmedalid said kaela Urmas Piik ja Tanel Uusküla.

 

Naiste meistrivõistlustele registreerunud paarid

Anett Hollas/Juudit Kure-Pohhomov

Merlin Hurt/Kati Keel

Reet Alas/Mari Loorman

Kadri Leiten/Merlin Paas

Kristiine Miilen/Kristi Nõlvak

Merilyn Meho/Doris Torilo 

Mari Arak/Laura Reiter

Juta Kraav/Mari-Liis Tasa

Heleene Hollas/Liisa Soomets

Raili Kont-Kontson/Gerli Toomela

Kadri Viil/Krista Kotselainen

Liina Kais/Kristi Vink

Kerttu Lääne/Jaanika Jakobson

Ingris Suvi/Kadri Pilm

 

Kommenteeri uudist

Rannavolle meistrimedalite nimel asub võistlustulle 14 naispaari