02.08.201712:40

Kodune Rannavolle karikasari kulmineerub sel reedel ja laupäeval, kui Kuressaares selguvad Eesti meistrid nii naiste kui meeste arvestuses. 

TradeHouse Cup nime kandvale turniirile registreerus 16 meeste ja 13 naiste paari, kelle seas on kõik meie rannavolle tipud. Meeste seas asuvad oma esimest Eesti meistritiitlit jahtima Gerardo´s Toys rannavolle paar Kusti Nõlvak/Mart Tiisaar, kes pidid eelmisel aastal turniiri poolfinaalmatši ajal saadud vigastuse tõttu pooleli jätma. Kõrgesse konkurentsi on kindlasti sekkumas Dmitri Korotkov/Rauno Tamme, kes alistasid meie esipaari kolm nädalat tagasi Paides toimunud karikasarja etapi veerandfinaalis. Maksim Petrov tõestas oma head vormi laupäeval Võsul, kus ta võitis Sportlandi Rannakuninga tiitli. Eesti meistrivõistluste medalit hakkab ta jahtima Aleksei Povjakeliga, kes sai Võsul kolmanda koha. Paide etapil triumfeerinud Kaspar Pomerants mängib Saaremaal paaris Siim Ennemuistiga.

Naiste seas lähevad tiitlikaitsjatena võistlustulle Heleene Hollas ja Liisa Soomets (fotol eelmise aasta naiste esikolmik). Nende peamisteks konkurentideks võiksid olla sel hooajal kahel karikasarja etapil poodiumile jõudnud Kristi Nõlvak ja Mari-Liis Graumann. Kindlasti ei saa alahinnata ka Kadri Leitenit ja Kristi Vinki, kes alistasid Hollase ning Soometsa Paide etapi poolfinaalis ja olid finaalis üle ka õdedest Liis ja Kadi Kullerkannust. Huvitav on näha, mida suudab liival saalikoondise rünnakuliider Kertu Laak, kes on paaris Hanna Pajulaga. Rahvusnaiskonna liikmeid asub võistlustulle veel, kui duo moodustavad Eliisa Peit ja Kaisa Õunpuu. Kõikide registreerunud paaridega saab tutvuda SIIN (mehed) ja SIIN (naised).

Reedel algavad mängud nii Kuressaare rannas kui linna keskväljakul kell 13:00 ja osalevad paarid peavad oma kohalolekust teavitama võistluste peakohtunikku (Mehis Merilaine, 50 182 59) kas koha peal (Kuressaare rannas) või telefoni teel hiljemalt kell 12:00. Esimese päevaga saavad peetud kõik alagrupikohtumised, laupäeval kell 10:00 jätkavad nii mehed kui naised veerandfinaalidega.

Lisaks haaravatele mängudele saavad pealtvaatajad nautida meelelahutusprogrammi, kus oma lemmikud leiavad kindlasti nii nooremad kui ka vanemad võrkpallihuvilised. Lavalaudadel astuvad üles ansamblid Onud, Ocean Credit ja Magic Panda. Silmailu pakuvad TradeHouse tantsutüdrukud. Lisaks on Kuressaare keskväljakul eraldi naisteala, kus ilunippe jagab Eesti suurim ilukaubamaja TradeHouse. Loomulikult on publikule veel ohtralt üllatusi ja erinevaid auhinnamänge. Reedel lõppeb rannavõrkpalli sõprade õhtu kohvik Nautleja terrassil, kus plaate keerutab Jaan Jaago. Laupäeval on TradeHouse Cup’i ametlik afterparty ööklubis Diva. Lisaks on meistrivõistluste ajal kohvik Nautlejas märksõnaga „rannavõrkpall” kõik tooted kümme protsenti odavamad.

Rannavolle karikasarja ametlik meediapartner on Delfi, kes vahendab iga etappi alates poolfinaalidest otseülekandena, joogipartner Värska Vesi ja transpordipartner DSV.

 

Kommenteeri uudist

Rannavolle Eesti meistrivõistlused stardivad Kuressaares reedel kell 13:00