05.12.201913:25
  Esikoha saavutandu Rakvere

  29.-30. novembril toimusid Torma spordihoones ajalehe Vooremaa karikavõistlused B-vanuseklassi tütarlastele.

  Turniiril osales kaheksa võistkonda: Peterburi, Rakvere, Tartu, Paide, kaks Selver Tallinna võistkonda, Narva ja Jõgeva/Torma. Turniiri avasid Riigikogu liige Aivar Kokk ja maakonnalehe Vooremaa peatoimetaja Tiit Lääne.

  Kahepäevase turniiri võitis Rakvere esindus, järgnesid Peterburi ja Tartu. Kodusaalis mänginud Jõgeva/Torma pidi leppima neljanda kohaga.

  Esimesed kolm võistkonda said medalid ja võitjad karika. Kõik osalejad said võistluse logoga kruusid, treenerid nimelise medali. Igast võistkonnast valiti turniiri lõppedes välja kaks mängijat, kes teenisid vastavalt parima mängija ja võistkonna üllataja auhinna.

  Võistlus õnnestus suurepäraselt, seda kinnitasid ka osavõtnud võistkondade treenerid. Paide treener Piret Reinfeld saatis pärast turniiri korraldajatele kirja, kus seisis: "Paide saadab Vooremaale südamlikud soojad tervitused! Väga suure südamega tehtud turniir."

  Võistluse korraldajad Jaan Rahuküla ja Aarne Neimann leppisid osalejatega kokku, et sama turniiriga jätkatakse ka tuleval aastal.

  Kommenteeri uudist

  Rakvere tütarlapsed saavutasid Torma rahvusvahelisel võrkpalliturniiril esikoha