15.05.201615:15
C-vanuseklassi Eesti meister Rakvere SK (mai 2016)

Rakvere toimunud kuni 16-aastaste tütarlaste Eesti meistrivõistluste I finaalturniiril jäi võitmatuks kodusaalis mänginud Rakvere Spordikool, kes ühtlasi tuli Eesti meistriks. Vaid Rakvere esinduse paremust tunnistanud Selver Tallinn Spordikool saavutas hõbe- ja Palusalu Spordikool pronksmedali.

Kolm päeva kestnud turniiril võitis koduvõistkond Rakvere Spordikool kõik seitse mängu, loovutades seejuures vaid kaks geimi. Hõbemedalid riputati Selver Tallinna Spordikooli tütarlaste kaela, kes kaotasid ainsas mängus 1:2 (-16, 23, -9) tulemusega Rakvere võistkonnale.

Kahe parema järel noppisid Palusalu Spordikool, Jõhvi Spordikool ja Salva Tartu I võrdselt neli võitu. Seega said paremusjärjestuse moodustamisel otsustavaks omavahelised mängud. Nimetatud võistkondade omavahelistes vastasseisudes saavutasid kõik ühe võidu, kuid geimidega 3:2 tuli lõpuks pronksmedalile Palusalu Spordikool, kellele järgnesid Jõhvi Spordikool (geimid 3:3) ja Salva Tartu I (2:3).

Kahe võiduga hõivas kuuenda koha Narva Spordikool Energia ja ühe võiduga seitsmenda koha Pärnu Spordikooli II võistkond. Võiduta jäänud Pärnu Spordikooli I võistkond leppis kaheksanda kohaga.

Parimad mängijad: Peppi-Sophia Vehmanen (Rakvere SK), Nathalie Anett Haidla (Selver Tallinn SK), Elina Skuratovski (Palusalu SK) ja Karoliina Käen (Jõhvi SK). Võistkondade koosseisud on nähtavad SIIN.

C-vanuseklassi tütarlapsed on tänavusel hooajal juba kahel korral omavahel kohtunud. Novembri lõpus peetud Eesti karikavõistlustel võitis esikoha Palusalu Spordiklubi. Rakvere Spordikool saavutas teise ja Selver Tallinn Spordikool kolmanda koha. Veebruaris toimunud EVF karikavõistlustel oli parim Jõhvi Spordikool. Selver Tallinn Spordikool hõivas teise ja Rakvere Spordikool kolmanda koha.

Algusaeg     Tulemus
1 R 13.05.2016 13:00 Narva SK Energia Rakvere Spordikool 0:2 (-22, -21)
2 R 13.05.2016 13:00 Selver Tallinn Spordikool Salva Tartu I 2:0 (12, 13)
3 R 13.05.2016 14:00 Pärnu Spordikool II Jõhvi Spordikool 0:2 (-10, -12)
4 R 13.05.2016 14:00 Pärnu Spordikool I Palusalu Spordikool 1:2 (-19, 19, -13)
5 R 13.05.2016 15:15 Salva Tartu I Rakvere Spordikool 0:2 (-13, -19)
6 R 13.05.2016 15:15 Selver Tallinn Spordikool Narva SK Energia 2:1 (14, -19, 8)
7 R 13.05.2016 16:15 Palusalu Spordikool Pärnu Spordikool II 2:0 (16, 14)
8 R 13.05.2016 16:15 Jõhvi Spordikool Pärnu Spordikool I 2:0 (18, 14)
9 L 14.05.2016 12:30 Selver Tallinn Spordikool Pärnu Spordikool II 2:0 (14, 14)
10 L 14.05.2016 12:30 Pärnu Spordikool I Rakvere Spordikool 0:2 (-9, -15)
11 L 14.05.2016 13:30 Palusalu Spordikool Jõhvi Spordikool 1:2 (-19, 21, -13)
12 L 14.05.2016 13:30 Salva Tartu I Narva SK Energia 2:1 (13, -13, 6)
13 L 14.05.2016 14:30 Rakvere Spordikool Selver Tallinn Spordikool 2:1 (16, -23, 9)
14 L 14.05.2016 14:30 Pärnu Spordikool II Pärnu Spordikool I 2:1 (-18, 17, 17)
15 L 14.05.2016 15:30 Palusalu Spordikool Narva SK Energia 2:0 (17, 22)
16 L 14.05.2016 15:30 Jõhvi Spordikool Salva Tartu I 1:2 (-23, 18, -12)
17 L 14.05.2016 16:30 Rakvere Spordikool Pärnu Spordikool II 2:0 (15, 18)
18 L 14.05.2016 16:30 Selver Tallinn Spordikool Pärnu Spordikool I 2:0 (20, 7)
19 L 14.05.2016 17:30 Salva Tartu I Palusalu Spordikool 0:2 (-19, -17)
20 L 14.05.2016 17:30 Narva SK Energia Jõhvi Spordikool 1:2 (22, -20, -12)
21 P 15.05.2016 10:00 Pärnu Spordikool I Salva Tartu I 0:2 (-18, -20)
22 P 15.05.2016 10:00 Pärnu Spordikool II Narva SK Energia 0:2 (-15, -21)
23 P 15.05.2016 11:00 Jõhvi Spordikool Rakvere Spordikool 0:2 (-24, -12)
24 P 15.05.2016 11:00 Palusalu Spordikool Selver Tallinn Spordikool 1:2 (-21, 23, -13)
25 P 15.05.2016 12:00 Salva Tartu I Pärnu Spordikool II 2:0 (17, 17)
26 P 15.05.2016 12:00 Narva SK Energia Pärnu Spordikool I 2:0 (19, 16)
27 P 15.05.2016 13:00 Rakvere Spordikool Palusalu Spordikool 2:1 (18, -23, 5)
28 P 15.05.2016 13:00 Jõhvi Spordikool Selver Tallinn Spordikool 0:2 (-16, -23)