03.06.201417:45
Hindrek Pulk

Pärnu Võrkpalliklubi teatas täna, et meeskonnaga on liitunud kaks mullu Selver Tallinna ridadesse kuulunud mängijat - diagonaalründaja Hindrek Pulk (pildil) ja temporündaja Timo Tammemaa. Juba varem oli selge, et Pärnu meeskonna peatreeneri rolli võtab tuleval hooajal üle Avo Keel.


Diagonaalründaja Hindrek Pulk, kes eelmisel hooajal oli Schenker liiga suurim skoorija ja kasulikeim mängija, sõnas, et kindlat põhjust klubivahetuseks tema jaoks pole - uus ja huvitav klubi. "Ennekõike sai otsustavaks soov muuta keskkonda ja uues klubis end proovile panna," sõnas keskblokeerija Timo Tammemaa. Mõlemat meest vaevasid kevadel ka põlvetraumad, taastusravile ja eriharjutustele kulub terve suvi, et sügisel palliplatsil taas tegusid teha.


Pärnu Võrkpalliklubi peatreener Avo Keel on meeste otsustega rahul: „Hea meel on, et saarlased Pärnu meeskonnaga liitusid. Ideaalis keda soovisin näha võistkonda tugevdamas, olid ka nõus suvepealinna klubiga liituma“.


22-aastane Timo Tammemaa alustas sportimist Kuressaare Vanalinna spordiklubis Edgar Haaviku juhendamisel, 23 -astane Hindrek Pulk samas linnas Spordikooli treeningrühmas Toomas Jasmini käe all. Mõlemad mängijad kuulusid viimastel hooaegadel Selver Tallinna põhikoosseisu.

 

Kommenteeri uudist

Pärnu VK sõlmis lepingu Timo Tammemaa ja Hindrek Pulgaga