26.03.201818:20
Ülenurme (Foto: skduo.ee)

Põhiturniiri kolmandana lõpetanud Ülenurmel naiste esiliiga veerandfinaalseerias probleeme ei tekkinud, kui kahes mängus VK Kramp N1 võistkonnale geimi ei loovutatud. Neljapäeval selgub viimane poolfinalist.

Veerandfinaalseeria avamängus võõrsil 3:0 (23, 14, 21) võiduni jõudnud Ülenurme oli edukas ka kodusaalis peetud korduskohtumises, saavutades põhiturniiri kuuenda VK Kramp N1 üle 3:0 võidu. Avageimis kogusid külalised 19 ja teises 12 punkti. Tasavägiseim oli kohtumise kolmas geim, mis lõppes võõrustajate 25:22 ja kogu mäng seega 3:0 (19, 12, 22) üleolekuga.

Ülenurme kapten Liina Kaisi sõnul sai otsustavaks avageim. "Vastased olid mänguks hästi valmistunud ja tulid kindlasti võitlema, kuid suutsime tasavägise esimese geimi lõpu kindlamalt mängida ja sellega nad murda. Järgnevates geimides saime katsetada erinevaid asetusi ja mängijaid ning valmistuda eesolevaks poolfinaalseeriaks. Seal kohtume põhiturniiri teisena lõpetanud Peetri Võrkpalliklubiga, keda võib pidada eelnevate esituste põhjal seeria favoriidiks," rääkis Kais.

Seeria avamäng on peetud ka põhiturniiri neljanda Sparta ja viienda Tartu Dorpat/TKSK võistkonna vahelises veerandfinaalpaaris, kui Tartus toimunud avamängus pidi koduvõistkond leppima 2:3 (-12, 22, -21, 14, -16) kaotusega. Uuesti kohtutatkse Sparta Spordihoone neljapäeval kell 19.15. Tartu Dorpat/TKSK peab poolfinaali pääsemiseks võtma korduskohtumises 3:0 või 3:1 võidu, tartlannade 3:2 võidu korral selgitab edasipääseja kuldne geim. Ülejäänud tulemused viivad edasi Sparta. Põhiturniiri parim Kuressaare ja teine naiskond Peetri Võrkpalliklubi on koha poolfinaalis juba taganud.

Naiste esiliiga ajakava ja tulemused on nähtavad SIIN.

Veerandfinaalide ajakava:

Algusaeg Asukoht     Tulemus
21.märts 2018 kell 19:00 Tallinn VK Kramp N1 Ülenurme 0:3 (-23, -14, -21)
22.märts 2018 kell 20:30 TKSK Spordisaal Tartu Dorpat/ TKSK Sparta 2:3 (-12, 22, -21, 14, -16)
25.märts 2018 kell 16:00 Tõrvandi Spordihoone Ülenurme VK Kramp N1 3:0 (19, 12, 22)
29.märts 2018 kell 19:15 Sparta Spordihoone Sparta Tartu Dorpat/ TKSK